Vyhledejte lokalitu:
mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst       
vyber lokalitu   vyber obor
 
Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz
Nabídky práce » » 1394300

Operational Manager / Výrobní ředitel - Přerov

nabídka práce

Informace o místě

Poznámka k místu:
Hlavní náplní práce je starost o všechny provozy ve slévárně, což obnáší denní komunikaci s oddělením plánování výroby, kvality, údržby, strojírenství a dalšími a zajištění nejlepších možných výrobních procesů.
Budete zodpovědní za nastavení a kontrolu KPI´s ve výrobě a také za oddělení údržby.
Ve spolupráci s temleadery ve slévárně vyvinete a implementujete nástroje kvality a štíhlé výroby a budete optimalizovat využití výrobních kapacit, tok materiálu, náklady výroby a lidské zdroje.
Budete také koordinovat investiční akce ve výrobě a budete zástupcem generálního ředitele.
Požadavky:
Pro globální firmu se zastoupením po celém světě hledáme Výrobního ředitele pro slévárnu v Přerově.
Máte technické či metalurgické vzdělání a minimálně pět let zkušeností na podobné pozici?
Nedělá Vám problém denní komunikace v angličtině?
Tak to se budu těšit na Váš životopis v češtině i angličtině s fotkou!

Vhodný kandidát má vysokoškolské vzdělání v oblasti metalurgie nebo strojírenství a manažerské zkušenosti na podobné pozici minimálně pět let. Důležitá je komunikativní znalost angličtiny, schopnost efektivně komunikovat a flexibilně reagovat na situace ve výrobě. Důležitý je také dobrý zdravotní stav a výhodou budou znalosti s údržbou výroby a s investicemi.
Nabídka:
Za svou práci obdržíte nadstandartní mzdové ohodnocení, služební auto i pro soukromé užití, 5 týdnů dovolené, 5 sick-days a další benefity. určitě oceníte i flexibilní pracovní dobu.
Máte zájem? Čekám na Vaše CV s fotkou v češtině a angličtině!

Vlastnosti volného místa

ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU

Pracoviště a kontakty

Firma:
MANPOWER, s.r.o.
Kontakt:
Adam Pastyřík | +420 725 807 307 | adam.pastyrik@manpower.cz

Další informace

Poslední změna:
19.2.2019


Pracovní portál nabídky práce online se Vám snaží nabízet denně aktualizované volná místa . Naše data korespondují s aktuální nabídkou úřadu práce . Není tedy pro hledání nových nabídek práce nutné chodit na pracovní úřad, stačí si pouze naše stránky přidat k oblíbeným položkám, a každé ráno si prohlédnout nové pracovní místa úřadu práce . Zaujme-li vás některé místo, naleznete vždy na konci výpisu detailu kontaktní informace o práci.
Tisk
Pro inzerenty
Data pro nabídka práce online poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí - MPSV a Dobraprace.cz. Data jsou aktualizována každý den. | © Nabídka práce online 2019 | Kontakt a ochrana osobních údajů

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu nabidka-prace-online.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souboru cookie. Další informace