Vyhledejte lokalitu:
mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst       
vyber lokalitu   vyber obor
 
Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz
Nabídky práce » » 1786883

Obchodně technický reprezentant / B2B pro oblast jižní Čechy

nabídka práce

Informace o místě

Poznámka k místu:
Do týmu hledáme zkušeného obchodníka, který bude zodpovědný za vztahy s našimi partnery (montážní firmy, projektanti, velkoobchody TZB) a za rozvoj obchodních příležitostí pro prémiové produkty pro oblast vytápění, větrání a ohřevu vody značky Wolf a Gabotherm ve svěřeném regionu – jižní Čechy.

Pojď s námi růst a staň se klíčovým členem našeho týmu.

Hlavní oblasti náplně práce na této pozici jsou:

Příprava: Na každé jednání se nejprve připravíš. Schůzky si plánuješ předem. Chystáš si informace o produktech a službách, které chceš představit, a zároveň se zajímáš o aktivity našich obchodních partnerů či naši dosavadní spolupráci s nimi.

Jednání: Tvůj den bude plný interakcí. Budeš realizovat cca. 5 schůzek denně. Nemusíš se obávat dlouhých cest, protože každý den se budeš pohybovat jen v jedné lokalitě. Některé věci lze řešit i po telefonu či online. Svým profesionálním a příjemným vystupováním prezentuješ jak sebe, tak celou firmu.

Záznam: Po každé schůzce si uděláš čas na záznam. Se svým notebookem v ruce zaznamenáš důležité informace z jednání. Požadavky na zpracování nabídky pro naše obchodní partnery přepošleš systémem kolegovi, obchodnímu referentovi, který nabídku nachystá tak, abys ji mohl následně obchodnímu partnerovi představit.

Sdílení informací: Jsi zodpovědný za udržování a aktualizaci systému s informacemi o obchodních partnerech. To zahrnuje i správu kontaktů, poznámek a historie schůzek. Tyto informace pak využíváš při plánování spolupráce s našimi obchodními partnery.

Spolupráce: Pravidelně budeš spolupracovat s kolegy z týmu. Jedenkrát týdně budeš mít rozhovor s regionálním manažerem. Je to příležitost sdílet, co jsi za týden zjistil, co funguje či nefunguje a jak ti případně může manažer pomoct. Ve své práci se neustále učíme a zlepšujeme a uvítáme tvé návrhy.
Požadavky:
Jaké dovednosti a znalosti bys měl/a mít:

- Jsi komunikativní: Máš alespoň 2 roky zkušenosti s vedením obchodního rozhovoru.
- Jsi orientovaný/á na zákazníka: Umíš zjistit potřeby zákazníků a reagovat na ně. Umíš budovat a udržovat silné vztahy se zákazníky
- Jsi organizovaný/á: Umíš systematicky pracovat s informacemi a časem při organizaci schůzek .
- Chceš se dál rozvíjet a být na svou práci hrdý/á
- Máš zkušenost s prací v software: CRM - nástroj pro zprávu informací o zákaznících, MS Office: Word, Excel, PowerPoint, Sharepoint
- Vlastníš řidičský průkaz skupiny B
Nabídka:
Za výkon dané pozice nabízíme:
motivující mzdové ohodnocení
zázemí stabilní české společnosti dodávající kvalitní německý produkt
přátelské prostředí v menším kolektivu
systematické vzdělávání, odborný růst
pracovní prostředky jako automobil, telefon, notebook
firemní benefity: 25 dnů dovolené, plus den placeného volna v den narozenin, stravenkový paušál 150 Kč/ den, příspěvek na Multisport kartu, příspěvek na penzijní/životní pojištění, poukázky za počet odpracovaných let či při oslavě životního jubilea, firemní akce (měsíční káva v devět, teambuilding, vánoční večírek)

Pokud tě pracovní příležitost zaujala, dej nám prosím o sobě vědět – nejlépe tak, že zašleš svůj životopis.

Vlastnosti volného místa

Plat:
40000 - 80000 Kč za měsíc
ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU

Pracoviště a kontakty

Firma:
CRI ameba.eu, s.r.o.
Kontakt:
Veronika Boháčová | +420 725 757 164 | veronika.bohacova@ameba.eu

Další informace

Poslední změna:
19.11.2023


Pracovní portál nabídky práce online se Vám snaží nabízet denně aktualizované volná místa . Naše data korespondují s aktuální nabídkou úřadu práce . Není tedy pro hledání nových nabídek práce nutné chodit na pracovní úřad, stačí si pouze naše stránky přidat k oblíbeným položkám, a každé ráno si prohlédnout nové pracovní místa úřadu práce . Zaujme-li vás některé místo, naleznete vždy na konci výpisu detailu kontaktní informace o práci.
Tisk
Pro inzerenty
Data pro nabídka práce online poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí - MPSV a Dobraprace.cz. Data jsou aktualizována každý den. | © Nabídka práce online 2023 | Kontakt a ochrana osobních údajů

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu nabidka-prace-online.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souboru cookie. Další informace