Vyhledejte lokalitu:
mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst       
vyber lokalitu   vyber obor
 
Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz
Nabídky práce » » 1791168

C/C++ vývojář do centra malebného Zlína (40 - 75.000 Kč)

nabídka práce

Informace o místě

Poznámka k místu:
Hledáme nadšené a talentované IT specialisty, kteří se k nám připojí a pomohou nám dosáhnout našich ambiciózních cílů. Naše produkty jsou součástí širokého spektra odvětví, včetně automobilového průmyslu, průmyslové automatizace a dalších.

U nás se můžete uplatnit hned na několika projektech, stačí si jen vybrat!
* Vývoj embedded aplikací a optimalizace.
* Zpracování a manipulace s daty.
* HW/SW integrace
Požadavky:
* Zkušenost s vývojem v jazyce C/C++.
* Schopnost práce na nízkoúrovňovém a embedded vývoji.
* Zájem o vývoj hardwarových a softwarových systémů.
* Schopnost pracovat jak samostatně, tak i v týmu.
* Analytické a řešitelské myšlení.
Nabídka:
* Možnost kariérního růstu a vzdělávání. Naši společnost tvoří junioři po škole i seniorní vývojáři, vždy je možnost kam se posouvat a k tomu slouží naše periodické revize spokojenosti.
* Práce na projektech v různých odvětvích. Pokud Vás zajímá jiný obor, pro který jste nadšený vyvíjet, určitě pro Vás najdeme i odpovídající projekt.
* Moderní pracovní prostředí a technologie. Nezaostáváme na trhu, držíme s dobou, jak ve výběru technologií, tak v příjemném prostředí. Pohodlí zaměstnanců je na prvním místě.
* Flexibilní pracovní doba a home office je standartem.
* Příležitost spolupracovat s týmem zkušených profesionálů.

Vlastnosti volného místa

Plat:
40000 - 75000 Kč za měsíc
ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU

Pracoviště a kontakty

Firma:
Jobs Contact Personal, s.r.o.
Kontakt:
Radim Kapoun | +420 602 335 781 | r.kapoun@jobscontact.cz

Další informace

Poslední změna:
21.11.2023


Pracovní portál nabídky práce online se Vám snaží nabízet denně aktualizované volná místa . Naše data korespondují s aktuální nabídkou úřadu práce . Není tedy pro hledání nových nabídek práce nutné chodit na pracovní úřad, stačí si pouze naše stránky přidat k oblíbeným položkám, a každé ráno si prohlédnout nové pracovní místa úřadu práce . Zaujme-li vás některé místo, naleznete vždy na konci výpisu detailu kontaktní informace o práci.
Tisk
Pro inzerenty
Data pro nabídka práce online poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí - MPSV a Dobraprace.cz. Data jsou aktualizována každý den. | © Nabídka práce online 2023 | Kontakt a ochrana osobních údajů

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu nabidka-prace-online.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souboru cookie. Další informace