Vyhledejte lokalitu:
mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst       
vyber lokalitu   vyber obor
 
Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz
Nabídky práce » » 1791197

.NET/C# vývojář do různých týmů. Vyber si (60 - 90.000 Kč)

nabídka práce

Informace o místě

Poznámka k místu:
Jsme parta vývojářů, kteří nesnáší nudné a sáhodlouhé korporátní projekty, kde se musí potkat deset lidí, aby si řekli, jak se píše bubble sort. Dělíme se na tři malé, ale o to více focusované týmy a záleží jen na tobě tvých možnostech, zkušenostech a ambicích – co se chceš naučit a kam se chceš posunout.

* Digitalizace je charakteristika pro tým 1. Papíru brzy odzvoní. Smlouvy zásadně v elektronické podobě, podpisy dokumentů biometricky či vektorově.
* Tým 2 je zaměřený práci s klientelou a klientský servis. Pokud tě tedy láká vývoj nástrojů, díky kterým bude půl milionu lidí fakt happy a dostanou od nás přesně tu míru péče, kterou chtějí a potřebují.
* Tým 3 – zaměření na inovace napříč finanční trhem. Do týmu hledáme někoho, kdo se nebojí pustit do vývoje věcí, které ještě nikdo nezkusil, a pro koho "frontend" není sprosté slovo, ale naopak starý známý kámoš.
Požadavky:
* Nesmí ti chybět znalost vývoje webových aplikaci za využití NET C#
* Znalost technologií T-SQL, ASP.NET MVC, JavaScript, HTML, CSS
* Další znalost TypeScript, Knockout, Sass a React výhodou
* Schopnost učit se, samostatně myslet a přicházet s vlastními nápady
Nabídka:
* Práce v dynamicky se rozvíjející a rychle rostoucí společnosti
* HPP úvazek na dobu neurčitou
* Flexibilita - plán a rozložení pracovní doby je na tobě
* 5 týdnů volna za rok s možností home office
* Příspěvěk na kulturu a stravování
* Množství firemních benefitů (firemní kurzy a školení, atd.)
* Hospodářské bonusy, sick day

Vlastnosti volného místa

Plat:
60000 - 90000 Kč za měsíc
ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU

Pracoviště a kontakty

Firma:
Jobs Contact Personal, s.r.o.
Kontakt:
Tomáš Ondra | +420 725 439 318 | t.ondra@jobscontact.cz

Další informace

Poslední změna:
21.11.2023


Pracovní portál nabídky práce online se Vám snaží nabízet denně aktualizované volná místa . Naše data korespondují s aktuální nabídkou úřadu práce . Není tedy pro hledání nových nabídek práce nutné chodit na pracovní úřad, stačí si pouze naše stránky přidat k oblíbeným položkám, a každé ráno si prohlédnout nové pracovní místa úřadu práce . Zaujme-li vás některé místo, naleznete vždy na konci výpisu detailu kontaktní informace o práci.
Tisk
Pro inzerenty
Data pro nabídka práce online poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí - MPSV a Dobraprace.cz. Data jsou aktualizována každý den. | © Nabídka práce online 2023 | Kontakt a ochrana osobních údajů

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu nabidka-prace-online.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souboru cookie. Další informace