Vyhledejte lokalitu:
mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst       
vyber lokalitu   vyber obor
 
Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz
Nabídky práce » » 1791260

HR business Partner s veselou povahou-divize Facility management

nabídka práce

Informace o místě

Poznámka k místu:
Čím naplníme tvé pracovní dny?

Jako HR Business partner se u nás budeš mít na starosti profíky z divize Facility managementu.
Nebudeš chybět u rozjezdů nových zakázek, při náborech a dalších personálních záležitostech po celé ČR – řízení se rozhodně nesmíš bát.
Projektů obvyklých i neobvyklých se u nás vyskytuje celá řada a ty se jich budeš účastnit, protože už se těší na tvá neotřelá řešení.
No a administrativa? Té je opravdu hodně, takže můžeš začít procvičovat prsty. Na klávesnici to bude doslova tanec.
A co ta populární umělá inteligence? No už nám také občas zaklepe na dveře a staví se na kus řeči. Začali jsme jí říkat Boženka. Zatím se tedy jen tak oťukáváme a uvidíme, jestli Boženku vezmeme do party. Jen tak mimochodem tenhle inzerát Boženka nepsala, ale píšu ho já Honza a jsem pořád ještě člověk. Tedy snad.
Naše šéfová Zuzka často řeší jednu perlu za druhou a občas s nějakou tou perlou potřebuje pomoci. I tohle bude tvým úkolem.
No a jak té Zuzce budeš pomáhat, tak budeš vědět co a jak. Je tedy víc než jasné, že za ní zaskočíš až se odjede rekreovat. Potřebuje svou pravou ruku a pokud se osvědčíš, tak pozice HR Managera tě nemine.
Jojo, procházka růžovou zahradou to rozhodně nebude – spíš to bude prodírání se pořádně hustým křovím, ale jak se říká “Co tě nezabije, to tě posílí”
Požadavky:
Nehledáme superstar, ale tyhle vlastnosti a dovednosti bychom moc rádi

Zkušenosti z HR, pozice HR Generalista/Specialista či HRBP jsou tentokrát nezbytné!
Nesmí ti vadit ani administrativa, jak jsme psali výše, tak jí bude opravdu víc než nejvíc!!!
Bez počítače se neobejdeš, proto budeme rádi za dobrou znalost MS Office, Teams. Budeš toho potřebovat daleko víc, ale to tě naučíme.
Těšíme se i na spolehlivost, pečlivost, asertivitu, příjemné a reprezentativní vystupování a taky na to zpívání .
Protože budeš často mluvit s kolegy, tak musíš mít výborné komunikační schopnosti. Zkrátka stydlín být nemůžeš.
Smysl pro humor a veselá kopa – bez toho to nepůjde.
Parťák / parťáková do pohody i nepohody, umíš táhnout za jeden provaz a jsi týmový hráč. (Takové to „hrabání na svém písečku“ by ti u nás jen tak neprošlo).
Když budeš umět péct, tak máš u šéfové malé plus a u ostatních bod navrch, a ještě ti k němu navíc zazpíváme nějakou pěknou písničku . (Jestli má nějaký fajn recept, tak v dotazníku je připraveno okýnko, kam nám ho můžeš napsat)
Nabídka:
Tak co? Neodradili jsme Tě a stále ještě čteš? To je dobře, protože teď teprve to začíná. V dalších písmenkách je totiž to, co umíme nabídnout!

Nehodíme Tě do vody – máme pro Tebe připraveno adekvátní zaškolení a podporu nejen v rámci adaptace.
Práce je tu opravdu hodně a někdy je to fakt náročné, ale jsme tým, takže za ni dokážeme vzít.
Šéfová je na termíny jako ras, puntičkářka a ráda věci dotahuje do konce. Na druhou stranu je férová a smysl pro humor jí také nechybí.
Kancelář nemáme velkou, ale za to je tu útulno, hezký výhled, občas i nepořádek a někdy i pořádně veselo. Spoustu času budeš trávit na zakázkách po celé ČR, kde tě zrovna bude potřeba.
Kolegy z ostatních týmů občas překvapí náš výbuch smíchu nebo zpěv – když nás to chytne, tak si i zazpíváme. Repertoár máme široký. Na Zlatého slavíka to sice ještě není, ale kdo ví, třeba se jednou dočkáme a budeme moci taky říct „To jsme opravdu nečekali“ .
Když už toho našeho zpěvu budeš mít dost (ono se to fakt někdy poslouchat nedá), tak si můžeš občas vzít home office a raději poslouchat třeba zpěv ptáků, kteří ti budou cvrlikat do otevřeného okna .
Protože budeš služebně telefonovat, tak dostaneš pěkný mobil, se kterým si můžeš brnknout a serfnout i soukromě.
Aby to Tvé rodině nebylo líto, že máš volání zadarmo, tak na ni myslíme také – máme pro ni velkou slevu tarifů na mobilní telefon.
Stravenky na oběd i na dobroty jsou samozřejmostí (My si tedy nejraději nosíme krabičky z domova a stravenky si necháváme právě na ty dobroty). A tak nás napadá – umíš péct? Domácí dobroty my moc rádi .
A protože po těch dobrotách kila jen přibývají, tak je třeba je vysportovat – MultiSport karta je tedy jasná volba.
Odpočinek po náročné práci je důležitý, proto nabízíme 5 týdnů dovolené. Třeba si na dovče prohlídneš taky nějaká ta panorámata.
Ať už jsi nákupní maniak/čka nebo jen občas někdy něco potřebuješ koupit, tak se ti budou hodit naše zaměstnanecké slevy na zboží a služby u vybraných obchodních partnerů.
Jsme mezinárodní společnost, takže si tady můžeš popovídat i anglicky nebo francouzsky. Třeba u kávy, kterou máme fakt dobrou, a dokonce i čokoláda z jednoho automatu teče.

Vlastnosti volného místa

ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU

Pracoviště a kontakty

Firma:
ATALIAN CZ s.r.o.
Kontakt:

Další informace

Poslední změna:
28.11.2023


Pracovní portál nabídky práce online se Vám snaží nabízet denně aktualizované volná místa . Naše data korespondují s aktuální nabídkou úřadu práce . Není tedy pro hledání nových nabídek práce nutné chodit na pracovní úřad, stačí si pouze naše stránky přidat k oblíbeným položkám, a každé ráno si prohlédnout nové pracovní místa úřadu práce . Zaujme-li vás některé místo, naleznete vždy na konci výpisu detailu kontaktní informace o práci.
Tisk
Pro inzerenty
Data pro nabídka práce online poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí - MPSV a Dobraprace.cz. Data jsou aktualizována každý den. | © Nabídka práce online 2023 | Kontakt a ochrana osobních údajů

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu nabidka-prace-online.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souboru cookie. Další informace