Vyhledejte lokalitu:
mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst       
vyber lokalitu   vyber obor
 
Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz
Nabídky práce » » 1791271

Personální konzultant /ka - Headhunter na IČ s paušální podporou

nabídka práce

Informace o místě

Poznámka k místu:
1) Komunikace s klienty ohledně rozmanité spolupráce v náboru pracovníků - převážně odborné, technické, obchodní a manažerské pozice v rámci východních Čech a okolí, ovšem hranice regionů nás nijak nelimitují.

2) Projednání podmínek, požadavků a představ s klienty na hledané pozice.

3) Vyhledávání vhodných kandidátů, včetně aktivního oslovení.

4) Prvotní pohovory s kandidáty (osobní, online, video a telefonní pohovory), včetně první selekce a doporučení vhodných kandidátů do výběrového řízení dle zadání klienta.

5) Hledání dalších možností, kde by bylo možné uplatnit kandidáty.
Požadavky:
Požadavků není mnoho, ale je potřeba je splňovat všechny:

1) Zkušenosti na obdobné pozici z personální společnosti nebo podobného externího náboru na IČ min. 2 roky.

2) Nadšení a motivaci pro tuto pozici + orientaci na výsledky.

3) Časová flexibilita - většina klientů oceňuje nejen nabídku kandidátů přímo na míru, ale i rychlost v hledání a pohotový přístup v organizaci výběrových řízení.

4) Příjemné, empatické a komunikativní jednání - i to jsou hlavní důvody, proč jsme u řady klientů oblíbení a proč pak dostáváme řadu zakázek exkluzivně po úspěšné i příjemné spolupráci.

5) Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost i schopnost práce v týmu - prostě podobné nastavení, aby nám týmová spolupráce dobře fungovala a zároveň jsme byli v samostatných věcech efektivní ;-)
Nabídka:
1) Motivující provize dle konkrétních dosažených výsledků. V prvních třech měsících aktuálně nabízíme možnost paušální odměny 20.000,- měsíčně.

2) Pružná pracovní doba a převážně Home Office s příležitostnými cestami za klienty a pohovory, které si organizuješ dle vlastních možností.

3) Rádi se několikrát do roka potkáme na celorepublikovém meetingu v rámci výměny zkušeností, meziregionální spolupráce a to třeba i v malebném sklípku na Moravě. Po pracovní části rádi zajdeme pobavit na Bowling, Laser Game, Tepfaktor apod.

4) Umíme se velmi dobře přizpůsobit nejen potřebám klientů, ale také si vyjít vstříc i navzájem. Také víme, že rozjezd nějakou chvíli trvá a umíme se vzájemně podporovat a ocenit snahu i když se zrovna nedaří skórovat.

Vlastnosti volného místa

Plat:
20000 - 150000 Kč za měsíc
ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU

Pracoviště a kontakty

Firma:
FreeCon s.r.o.
Kontakt:
Jiří Miča | +420 731 488 853 | +420 731 488 853 | jiri.mica@freecon.cz

Další informace

Poslední změna:
21.11.2023


Pracovní portál nabídky práce online se Vám snaží nabízet denně aktualizované volná místa . Naše data korespondují s aktuální nabídkou úřadu práce . Není tedy pro hledání nových nabídek práce nutné chodit na pracovní úřad, stačí si pouze naše stránky přidat k oblíbeným položkám, a každé ráno si prohlédnout nové pracovní místa úřadu práce . Zaujme-li vás některé místo, naleznete vždy na konci výpisu detailu kontaktní informace o práci.
Tisk
Pro inzerenty
Data pro nabídka práce online poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí - MPSV a Dobraprace.cz. Data jsou aktualizována každý den. | © Nabídka práce online 2023 | Kontakt a ochrana osobních údajů

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu nabidka-prace-online.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souboru cookie. Další informace