Vyhledejte lokalitu:
mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst
vyber lokalitu   vyber obor

Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz
Nabídky práce » » 191919175656

Seřizovač

nabídka práce

Informace o místě

Poznámka k místu:
Pracoviště: Průmyslová č.p. 799/18, Olomouc. Nástup možný ihned.

Do týmu strojníků hledáme iniciativního kandidáta s vysokým pracovním nasazením.
Profil vhodného kandidáta: spolehlivost; samostatnost; zodpovědnost; pečlivost, vysoká kvalita práce; pracovitost; smysl pro týmovou práci; schopnost efektivní komunikace; ochota učit se novým věcem; všestranné schopnosti pracovat na více technologiích; SŠ/SOU vzdělání technického směru výhodou; fyzická zdatnost, orientace v technických výkresech výhodou.

Náplň práce: nastavení a obsluha stroje; odpovědnost za výrobní proces na konkrétním stroji; koordinace a dohled nad operátory stroje; podílení se na údržbě stroje.

Nabízíme: HPP, místo výkonu zaměstnání v Olomouci; samostatnou a odpovědnou práci; motivující finanční ohodnocení, výkonové odměny, 13. plat; zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění, dotované stravování a ostatní výhody plynoucí z Kolektivní smlouvy); příležitost pro další profesní i osobní rozvoj; výbornou dopravní dostupnost, 2-3 směnný provoz. Nástupní hrubá mzda 20.000 Kč, po zaškolení 22.000 Kč; 30% výkonový dosažitelný bonus; odpolední příplatek 5 Kč/hod., noční příplatek 10 Kč/hod., víkendový příplatek 12 Kč/hod.; příplatek za práci přesčas v týdnu 25%, příplatek za práci přesčas o víkendu 50%; příspěvek na penzijní pojištění 3%; 250 Kč/kvartál akce s kolegy; 1.200 Kč/rok Flexipass; obědy 27 Kč; 5 týdnů dovolené; během roku drobné dárky; sportovní a dětské dny, vánoční večírek.
Směny: ranní 6:00 - 14:00 hod., odpolední 14:00 - 22:00 hod., noční 22:00 - 6:00 hod.

Více informací získáte a své žádosti včetně životopisu zasílejte POUZE na prace.olomouc@smurfitkappa.cz. Tel. kontakt: Lucie Schwarzerová 585 105 508, 725 424 424.
Požadavky:
Nabídka:

Vlastnosti volného místa

Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Plat:
20000 - 22000 Kč