Vyhledejte lokalitu:
mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst
vyber lokalitu   vyber obor

Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz
Nabídky práce » » 191919543899

Konzultant Business Intelligence BI - CPM – jedox - SAP Analytics Cloud

nabídka práce

Informace o místě

Poznámka k místu:
Místo výkonu Pardubice.
Pomáháme řešit problémy malých a středních firem z různých oborů prostřednictvím dodávek vlastních řešení Versino Solution Factory™ na platformě informačního systému SAP® Business One. Společnost Versino CZ je průběžně hodnocena jako nejúspěšnější prodejce informačního systému SAP® Business One v České republice, v roce 2009 jsme získali nejvyšší statut v rámci partnerského programu SAP - GOLD Partner. Staňte se i Vy součástí naší rostoucí společnosti a pojďme se společně podílet na zákaznických řešeních našich klientů.

Konzultant Business Intelligence junior /senior / Pardubice
(BI a CPM – JEDOX a SAP Analytics Cloud)

Pracujete rádi s daty? Zajímají Vás moderní IT technologie?
Zajímá Vás, jak funguje obchod, distribuce, výroba, …?
Cítíte se trochu jako IT specialista nebo ekonom?
Chcete se podílet na implementaci podnikových řešení na bázi informačního systému SAP Business One, nástroje užívaného stovkami firem v České republice a na Slovensku?

Junior Business Intelligence konzultant pomáhá zákazníkům s využíváním nástrojů pro analýzu a vizualizaci dat jako je například SAP Analytics Cloud, který v sobě spojuje analytické funkce pro všechny uživatele v jediném produktu. Senior Business Intelligence konzultant pomáhá zákazníkům identifikovat a popsat jejich problémy a najít pro ně vhodné řešení. Předpokladem pro tuto práci je nejen odborná zdatnost, ale také schopnost pochopit potřeby zákazníka a porozumět si s ním.

Popis pozice:
Mezi hlavní zodpovědnosti junior nebo senior konzultanta BI a CPM - JEDOX a SAP Analytics Cloud je analýza požadavků našich klientů, návrh a realizace optimálních řešení, konzultace a technická podpora včetně školení uživatelů v oblasti analýzy a vizualizace dat z podnikových informačních systémů. Staňte se i vy součástí našeho týmu a pojďme společně pečovat o naše zákazníky.

Náplň práce:
- Technická podpora uživatelů systému JEDOX a SAP Analytics Cloud
- Analýza požadavků, návrh a implementace řešení
- Dokumentace pracovních postupů
- Školení uživatelů
- Podpora při instalaci nových verzí

Požadavky:
- SŠ/ VŠ
- Základní znalost BI a CPM nástrojů
- Základní znalost SQL podmínkou a pokročilá znalost pro senior pozici
- Praktická znalost nástrojů Microsoft Excel, Microsoft Power BI, Qlik, Tableau, JEDOX nebo SAP Analytics Cloud
- Microsoft Office uživatelská znalost
- Analytické schopnosti
- Komunikační schopnosti
- Znalost anglického jazyka
- Schopnost práce v týmu
- Zodpovědnost, svědomitost, spolehlivost, samostatnost
- Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme:
- Zajímavou práci v dynamickém oboru
- Pracovní poměr na dobu neurčitou
- Flexibilní pracovní dobu a možnost home office
- Možnost dalšího školení a vzdělávání
- Příspěvky na stravování
- Příspěvky na důchodové pojištění

Pokud Vás naše nabízená pozice zaujala, pošlete nám svůj strukturovaný životopis na email: info@kmosek.com. Mgr. Petr Kmošek – HR Interim manager. Těšíme se na Vaše reakce.
Požadavky:
Nabídka:

Vlastnosti volného místa

Plat:
35000 - 45000 Kč

Pracoviště a kontakty

Firma:
Versino CZ, s. r. o.
Kontakt:
Petr Kmošek | 605733267 | info@kmosek.com

Další informace

Poslední změna:
28.6.2020
Info:
Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.
Provozovatel webu nabidka-prace-online.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.

Pracovní portál nabídky práce online se Vám snaží nabízet denně aktualizované volná místa . Naše data korespondují s aktuální nabídkou úřadu práce . Není tedy pro hledání nových nabídek práce nutné chodit na pracovní úřad, stačí si pouze naše stránky přidat k oblíbeným položkám, a každé ráno si prohlédnout nové pracovní místa úřadu práce . Zaujme-li vás některé místo, naleznete vždy na konci výpisu detailu kontaktní informace o práci.
Pro inzerenty
Data pro nabídka práce online poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí - MPSV a Dobraprace.cz. Data jsou aktualizována každý den. | © Nabídka práce online 2020 | Kontakt a ochrana osobních údajů