Vyhledejte lokalitu:
mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst
vyber lokalitu   vyber obor

Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz
Nabídky práce » » 191919555089

Stavební mistr/stavební technik

nabídka práce

Informace o místě

Poznámka k místu:
Prosíme CV zaslat předem.
Místo výkonu práce: Plzeň/Celá ČR - dle zakázek

Vaše náplň práce:
samostatné vedení a kontrola stavebních zakázek, zaměstnanců a subdodavatelů
koordinace stavby v souladu se stavebním povolením, projektovou dokumentací a BOZP
zajištění prací v souladu s výrobním harmonogramem, stanoveným rozpočtem
organizování veškerých aktivit souvisejících s výstavbou
přebírání/předávání staveniště od zákazníka/investora, jednání s investorem
vedení stavebního deníku prováděného díla a kontrola stavebních deníků vedených
subdodavateli
spolupráce s přípraváři, rozpočtáři, administrativní podporou stavby
práce po celé ČR

Požadujeme:
min. SŠ vzdělání stavebního zaměření, VŠ stavebního zaměření výhodou
minimální praxe na stejné pozici 5 let
samostatné řídící a organizační schopnosti
znalost práce na PC (MO, vedení docházky, schválení odběru aj.)
řidičský průkaz skupina B (C výhodou) a ochota cestovat
autorizace v oboru pozemní či dopravní stavby výhodou
spolehlivost, logické uvažování
samostatnost v rozhodování, zodpovědnost
dobré vyjednávací a komunikační schopnosti

Nabízíme:
zázemí stabilní společnosti, precizní zaučující program, podpora administrativy
příležitosti pro seberealizaci
motivující mzdové ohodnocení
příspěvek na stravování, firemní akce, příspěvek na pojištění a další
mobilní telefon, automobil k osobnímu užívání
mzda 35 000 - 50 000,- Kč + motivační složka mzdy vyplývající z kvality odvedené práce
+ roční prémie vycházející z ekonomického výsledku provedených prací v možné výši až cca 100 -300 000Kč

Po zapracování individuální domluva.

Požadavky:
Nabídka:

Vlastnosti volného místa

Plat:
35000 - 50000 Kč

Pracoviště a kontakty

Firma:
VYSSPA Sports Technology s.r.o.
Kontakt:
Michaela Koukolíková | personalni@vysspa.cz

Další informace

Poslední změna:
1.8.2020
Info:
Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.
Provozovatel webu nabidka-prace-online.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.

Pracovní portál nabídky práce online se Vám snaží nabízet denně aktualizované volná místa . Naše data korespondují s aktuální nabídkou úřadu práce . Není tedy pro hledání nových nabídek práce nutné chodit na pracovní úřad, stačí si pouze naše stránky přidat k oblíbeným položkám, a každé ráno si prohlédnout nové pracovní místa úřadu práce . Zaujme-li vás některé místo, naleznete vždy na konci výpisu detailu kontaktní informace o práci.
Pro inzerenty
Data pro nabídka práce online poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí - MPSV a Dobraprace.cz. Data jsou aktualizována každý den. | © Nabídka práce online 2020 | Kontakt a ochrana osobních údajů