Vyhledejte lokalitu:
mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst
vyber lokalitu   vyber obor

Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz
Nabídky práce » » 191919565990

Odborný zdravotnický pracovník/pracovnice - zdravotní laborant/ka všeobecná sestra/bratr

nabídka práce

Informace o místě

Poznámka k místu:
Místo výkonu práce: Moskevská 1531/15, 400 01 Ústí nad Labem
Náplň práce:
Provádění nasofaryngeálních výtěrů pro vyšetření přítomnosti SARS-CoV-2
Komunikace se zákazníky, organizace a optimalizace práce odběrového místa
Vedení evidence provedených odběrů a výsledků vyšetření
Spolupráce s orgány státní správy při zajištění státního zdravotního dozoru

Požadavky na přijetí:
Zdravotnické vzdělání (zdravotní laborant, všeobecná sestra)
Praxe s prováděním výtěrů vítána
Standardní PC dovednosti (MS Office)
Výhodou praxe a zkušenosti práce v ochranném oděvu

Zaměstnanecké výhody a benefity:
Pracovní úvazek dle dohody (1,00; 0,70; 0,50)
Smlouva na dobu určitou s možným následným prodloužením
Platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace
Možnost práce na DPP nebo DPČ
5 týdnů dovolené + 2 sick days (při plném úvazku)
Zázemí státní organizace
Stravenky (od 0,50 úvazku)
Kontakt:
na e-mail.
Požadavky:
Nabídka:

Vlastnosti volného místa

Plat:
24300 - 35820 Kč

Pracoviště a kontakty

Firma:
Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
Kontakt:
Mgr. Lucie Rajnohová-Dobiášová, | 477 751 870, | lucie.dobiasova@zuusti.cz

Další informace

Poslední změna:
7.8.2020
Info:
Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.
Provozovatel webu nabidka-prace-online.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.

Pracovní portál nabídky práce online se Vám snaží nabízet denně aktualizované volná místa . Naše data korespondují s aktuální nabídkou úřadu práce . Není tedy pro hledání nových nabídek práce nutné chodit na pracovní úřad, stačí si pouze naše stránky přidat k oblíbeným položkám, a každé ráno si prohlédnout nové pracovní místa úřadu práce . Zaujme-li vás některé místo, naleznete vždy na konci výpisu detailu kontaktní informace o práci.
Pro inzerenty
Data pro nabídka práce online poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí - MPSV a Dobraprace.cz. Data jsou aktualizována každý den. | © Nabídka práce online 2020 | Kontakt a ochrana osobních údajů