Vyhledejte lokalitu:
mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst
vyber lokalitu   vyber obor

Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz
Nabídky práce » » 191919775294

Nákupčí

nabídka práce

Informace o místě

Poznámka k místu:
Pracovní poměr na dobu určitou, pružná pracovní doba s pevnou částí od 09:00 hod. do 14:00 hod. Zaměstnání je vhodné i pro OZP na vozíku (bezbariérový přístup).

Náplň práce: realizace nákupu svěřených komodit od tuzemských i zahraničních dodavatelů; vyjednávání o cenách a obchodních podmínkách s dodavateli; prezentování firmy na trhu v českém a anglickém jazyce; monitorování trhu v tuzemsku i zahraničí, vyhledávání nových dodavatelů; spolupráce s SQA na schvalovacím procesu dodavatelů a rozvoji stávajících dodavatelů; vedení evidence smluvních dodavatelů, včetně kontroly dodržování uzavřených obchodních podmínek; kontrola materiálové nákladovosti jednotlivých projektů společnosti; účast na interních i externích auditech včetně zodpovědnosti za přípravu na ně.

Požadavky: výborná angličtina; dobré vyjednávací a komunikační schopnosti; řidičský průkaz sk. B a ochotu cestovat i za hranice ČR; nadšení učit se specifikace komodit ve strojařině; praxe v nákupu.

Zaměstnanecké výhody: vzdělávání v oboru a studium cizích jazyků (AJ, NJ, RJ); 25 dnů dovolené; stravování v závodní jídelně s obědy od 29 Kč; další zajímavé benefity, z kterých si vybere opravdu každý (placené dny volna navíc při svatbě, narození dítěte apod., odměny za pracovní jubileum, životní jubileum, odchod do důchodu, firemní ubytovna, podpora sportovních aktivit, sponzoring týmu ve Vaší obci, firemní akce - sportovní, kulturní, zážitkové, životní pojištění a mnoho dalšího).

Kontakt e-mailem: amichalkova@wikov.com nebo prostřednictvím www.chtitvic.cz
Požadavky:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Nabídka:

Vlastnosti volného místa

Plat:
28000 - 35000 Kč

Pracoviště a kontakty

Firma:
Wikov MGI a.s.
Kontakt:
Andrea Michálková | 491 488 111, 491 488 | amichalkova@wikov.com

Další informace

Poslední změna:
14.1.2021
Info:
Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.
Provozovatel webu nabidka-prace-online.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.

Pracovní portál nabídky práce online se Vám snaží nabízet denně aktualizované volná místa . Naše data korespondují s aktuální nabídkou úřadu práce . Není tedy pro hledání nových nabídek práce nutné chodit na pracovní úřad, stačí si pouze naše stránky přidat k oblíbeným položkám, a každé ráno si prohlédnout nové pracovní místa úřadu práce . Zaujme-li vás některé místo, naleznete vždy na konci výpisu detailu kontaktní informace o práci.
Pro inzerenty
Data pro nabídka práce online poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí - MPSV a Dobraprace.cz. Data jsou aktualizována každý den. | © Nabídka práce online 2021 | Kontakt a ochrana osobních údajů