Vyhledejte lokalitu:
mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst
vyber lokalitu   vyber obor

Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz
Nabídky práce » » 191919781525

Administrativní pracovník - Technik údržby majetku obce

nabídka práce

Informace o místě

Poznámka k místu:
Obecní úřad Chrást zastoupený starostou obce vyhlašuje VEŘEJNOU VÝZVU na obsazení pracovního místa Administrativní pracovník - Technik údržby majetku obce

Místo výkonu práce: Obec Chrást, 330 03 Chrást.
Platové zařazení: 7. platová třída, dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., v platném znění
o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění
a NV č. 222/2010 Sb., - katalogu prací (dle tarifní tabulky 16980-24780 podle praxe + příplatky)

Předpokládaný termín nástupu: Od 1.4.2021 (případně dříve dle dohody)
Pracovní poměr: Plný úvazek (40 hodin týdně) na dobu neurčitou
Předpoklady uchazeče: fyzická osoba, státní občan ČR, popř. fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt, dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná a ovládá jednací jazyk.

Požadavky:
- Znalost práce s PC, internetem a programy MS Office
- Řidičské oprávnění pro skupinu B
- Komunikační a organizační schopnosti, flexibilita, samostatnost, spolehlivost, důslednost, příjemné vystupování
- Střední vzdělání s výučním listem nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou
Pracovní náplň:
- Povolování kácení stromů rostoucích mimo les včetně správního řízení
- Sledování čerpání rozpočtu na správu majetku, objednávání a zajišťování materiálu včetně evidence
- Vyřizování požadavků na pořízení, opravy a údržbu majetku podle druhu včetně kontroly položek a fakturovaných částek za pořízený majetek
- Zajišťování revizí v obecních budovách včetně zajištění závad zjištěných při revizích
- Provádění inventur, zpracování inventarizačních seznamů a ověřování souladu fyzického a účetního stavu
- Plánování potřeby a vedení oprav, údržby a technických zhodnocení veškerého obecního majetku, zpracování cenových nabídek, projednávání požadavků se svým nadřízeným
- Zajišťování pasportů majetku obce
- Organizace provozu zasedacích sálů a místností
- Správa bytů
- Provádění odečtů el. enegie, vody a plynu včetně vedení evidence ve všech budovách v majetku obce a vedení knihy spotřeb

Písemná přihláška musí obsahovat tyto náležitosti: jméno, příjmení a titul zájemce; datum a místo narození; státní příslušnost zájemce; místo trvalého pobytu zájemce; číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana a datum, adresa bydliště a podpis zájemce.

Doklady, které zájemce připojí k přihlášce:
- Stručný životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních a pracovních činností dle této výzvy.
- Ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.
- Výpis z rejstříku trestů, ne starší 90 dnů.
- Souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely daného výběrového řízení ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění (O ochraně osobních údajů).
- Ostatní doklady, které uchazeč pokládá za důležité pro toto řízení.

Lhůta pro podání přihlášky: doručením písemné přihlášky s požadovanými doklady co nejdříve max. do 26.02.2021 do 13:00 hodin na adresu Obecní úřad Chrást, tř. Čs. odboje 133, 330 03 Chrást.
Místo a způsob podání přihlášky: osobně do podatelny Obecního úřadu Chrást nebo poštou na adresu Obec Chrást, tř. Čs. odboje 133, 330 03 Chrást.
V elektronické podobě lze zaslat přihlášku pouze prostřednictvím datové schránky v souladu se zákonem č. 300/2008 Sb., o elektronických úkonech a autorizované konverzi dokumentů.

Přepokládaný nástup do pracovního poměru: 1.4.2021.
Obec Chrást si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů.
Tato výzva není veřejnou výzvou ve smyslu § 6 odst. 1 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samostatných celků a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů.
Případné dotazy zodpoví Ladislav Bohuslav, tel. 602 187 341, starosta@obecchrast.cz.
Poskytnuté osobní údaje uvedené v přihlášce budou zpracovávány výhradně pro účely
tohoto výběrového řízení v souladu s platnými právními předpisy.
Požadavky:
Nabídka:

Vlastnosti volného místa

Plat:
16980 - 24780 Kč

Pracoviště a kontakty

Firma:
Obec Chrást
Kontakt:
Písemné přihlášky

Další informace

Poslední změna:
14.1.2021
Info:
Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.
Provozovatel webu nabidka-prace-online.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.

Pracovní portál nabídky práce online se Vám snaží nabízet denně aktualizované volná místa . Naše data korespondují s aktuální nabídkou úřadu práce . Není tedy pro hledání nových nabídek práce nutné chodit na pracovní úřad, stačí si pouze naše stránky přidat k oblíbeným položkám, a každé ráno si prohlédnout nové pracovní místa úřadu práce . Zaujme-li vás některé místo, naleznete vždy na konci výpisu detailu kontaktní informace o práci.
Pro inzerenty
Data pro nabídka práce online poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí - MPSV a Dobraprace.cz. Data jsou aktualizována každý den. | © Nabídka práce online 2021 | Kontakt a ochrana osobních údajů