Vyhledejte lokalitu:
mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst
vyber lokalitu   vyber obor

Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz
Nabídky práce » » 191919864608

Kontrolor/ka kvality

nabídka práce

Informace o místě

Poznámka k místu:
Kdo jsme:
Česká dceřiná firma německé společnosti se 40 letou tradicí.
Specializujeme se na dodávku zařízení a technologie pro zpracování sypkých směsí pro stavební, petrochemický a plastikářský průmysl v rámci ČR a Evropy (nejsme automotive).
Náplň práce:
- kontrola a evidence kvality vyráběných dílů (mezioperační a výstupní kontrola);
- kontrola svarů;
- kontrola sestavení a rozměrů;
- kontrola kvalita venkovního nátěru;
- kontrola vnitřních ploch sil (otryskání vnitřího povrchu, kontrola nátěru);
- výstupní kontrola a značení dílů před expedicí;
- vstupní kontrola nátěrových hmot;
- kontrola určitých dílů od dodavatelů;
- řešení reklamací;
- spolupráce se zástupci jednotlivých odděleních při řešení technických problémů;
- reakce při změnách ve výrobní dokumentaci;
- metrologie - evidence, zajišťování kalibrací;
- provádění interních auditů;
- spolupráce na řízení interní kvality;
- evidence a úkoly spojené ohledně vnitřních vad;
- zastoupení na vstupní kontrole;
- administrativa spojená s kontrolou a metrologií (práce na PC);

Požadujeme:
- dokončení středoškolského vzdělání s maturitou;
- řidičský průkaz sk. B;
- orientace ve výrobních výkresech;
- ochotu učit se novým věcem a zvyšování kvalifikace (školení);
- cizí jazyk AJ nebo NJ

Výhodou jsou:
- zkušenosti ve strojírenské výrobě;
- zkušenosti na pozici kontroly;
- zkušenosti s programem SAP.
Pokud Vás nabídka zaujala a myslíte si, že zadání splňujete, pošlete nám prosím svůj životopis na uvedený e-mail.
Zaměstnanecké výhody:
- výhodné platové podmínky odpovídající zkušenostem a výsledkům
- zaměstnanecké benefity - stravenky, 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní pojištění
- výkonnostní a zvláštní prémie k základní mzdě
- školení, jazykové kurzy
Nabízíme uchazečům zajímavou práci v příjemném prostředí a s velmi silným zázemím celosvětově úspěšné firmy.
Pracovní poměr dobu určitou (zástup za MD/RČ).
Požadavky:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Nabídka:

Vlastnosti volného místa

Plat:
24000 Kč

Pracoviště a kontakty

Firma:
m-tec CZ, s.r.o.
Kontakt:
Personální oddělení | personalista.zlin@seznam.cz

Další informace

Poslední změna:
8.4.2021
Info:
Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.
Provozovatel webu nabidka-prace-online.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.

Pracovní portál nabídky práce online se Vám snaží nabízet denně aktualizované volná místa . Naše data korespondují s aktuální nabídkou úřadu práce . Není tedy pro hledání nových nabídek práce nutné chodit na pracovní úřad, stačí si pouze naše stránky přidat k oblíbeným položkám, a každé ráno si prohlédnout nové pracovní místa úřadu práce . Zaujme-li vás některé místo, naleznete vždy na konci výpisu detailu kontaktní informace o práci.
Pro inzerenty
Data pro nabídka práce online poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí - MPSV a Dobraprace.cz. Data jsou aktualizována každý den. | © Nabídka práce online 2021 | Kontakt a ochrana osobních údajů