Vyhledejte lokalitu:
mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst
vyber lokalitu   vyber obor

Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz
Nabídky práce » Pardubický kraj

Nabídka práce a volná místa Pardubický kraj

Počet volných míst pro region Pardubický kraj: 2186 nabídek práce
19.2.2018
Strojní zámečník
- sváření ocelových konstrukcí CO2
Obec, region: Chrudimsko | Pardubický kraj
PROFI-MEN, s.r.o. - Plat: od 100 Kč/hod
19.2.2018
CNC frézař/Soustružník
- obsluha a seřizování CNC
Obec, region: Ústeckorlicko | Pardubický kraj
PROFI-MEN, s.r.o. - Plat: dle dohody a zkušeností
19.2.2018
Strojní konstruktér
- vypracování konstrukčních návrhů strojů pro plastikářský a gumárenský průmysl - spolupráce s dalšími odděleními společnosti
Obec, region: Pardubicko | Pardubický kraj
PROFI-MEN, s.r.o. - Plat: 22 000 - 40 000 Kč
19.2.2018
Technolog
- navrhování a stanovování optimálního technicko-technologického postupu výroby - zpracovávání příslušné dokumentace a její evidence - stanovování normativů časů na jednotlivé operace - normativů spotřeby
PROFI-MEN, s.r.o. - Plat: 20 000 - 40 000 Kč
19.2.2018
Obsluha prodejního pultu
Náplň práce: - obsluha prodejních pultů (maso, uzeniny, pečivo a cukrářské výrobky) - práce s penězi
Obec, region: Pardubice, Hradec Králové, Kostelec nad Orlicí | Pardubický kraj
MANPOWER, s.r.o.
19.2.2018
Nákupčí - logistik s AJ a NJ
 - objednávání materiálu pro výrobu u dodavatele  - sledování včasnosti dodávek materiálu pro výrobu v požadovaném množství a kvalitě  - udržování vztahů s dodavateli a interními zákazníky  - zodpovědnost
Obec, region: Královehradecko | Královéhradecký kraj, Pardubický kraj
PROFI-MEN, s.r.o. - Plat: 20 000 - 30 000 Kč
19.2.2018
Mechanik/údržbář
* preventivní a periodická údržba nebo opravy mechanických částí strojů a zařízení * odstraňování závad na strojním zařízení * mechanické opravy v rozsahu svého oprávnění, podílí se na plánované údržbě *
Obec, region: Holice v Čechách | Pardubický kraj
BV elektronik s.r.o. - Plat: od 22.000,-Kč
19.2.2018
Stavbyvedoucí - mostní stavby - junior
 - samostatné řízení stavby,  - komplexní vedení staveb při stavbách komunikací, mostů, lávek a dalších pozemních i ocelových konstrukcí,  - zpracování příslušných dokumentů stavby (vedení stavebního deník
Obec, region: Pardubicko | Královéhradecký kraj, Pardubický kraj
PROFI-MEN, s.r.o. - Plat: 28.000 - 35.000 Kč ( i více dle zkušeností)
19.2.2018
Product manager – technická podpora pro přístupové a kamerové systémy
- technická a odborná podpora prodeje přístupových a docházkových systémů – komponenty a zařízení systémů – ID prvky, čtečky, řídící jednotky, biometrie, kódové zámky, snímače, software, příslušenství, - t
Obec, region: Hradec Králové | Královéhradecký kraj, Pardubický kraj
PROFI-MEN, s.r.o. - Plat: 30.000 - 35.000 Kč +odměny
19.2.2018
Elcad projektant
* Vytvoření elektroschémat a další dokumentace v ELCAD * Zpracování kompletní technické dokumentace pro výrobu * Diagnostika a řešení funkčních závad * Přidružená administrativní práce v nástrojích MS O
Obec, region: okres Šumperk | Pardubický kraj, Olomoucký kraj
Advantage Consulting, s.r.o. Olomouc
19.2.2018
Vedoucí oddělení kvality
 -  řízení oddělení kvality - úpravy všech typů zinkových povlaků  - zodpovědnost za kvalitu a chemické zajištění závitových spojů  - zodpovědnost za kvalitu ochranného povrchu kovů hromadnou metodou Dip S
Obec, region: Královéhradecko | Královéhradecký kraj, Pardubický kraj
PROFI-MEN, s.r.o. - Plat: 35 000,- Kč
19.2.2018
Specialista v oblasti skladů
Co Vás čeká? - na starosti budete mít zavádění nových procesů ve skladech - zabývat se budete principy optimalizace a podporou jejich realizace - budete vést vlastní projekty a dotahovat je do konce, dosta
Obec, region: Pardubice | Pardubický kraj
19.2.2018
Vedoucí nákupu - jednička na trhu
- zodpovědnost a vedení oddělení strategického nákupu - nastavování nákupních procesů a zodpovědnost za danou strategii - úzká spolupráce s mateřskou společností - vedení jednání s klíčovými dodavateli
Obec, region: Pardubický kraj
19.2.2018
Specialista procesního řízení
Náplň práce - co od Vás očekáváme: Systematickou analytickou a tvůrčí práci v oblasti správy procesní architektury společnosti a spolupráci s mezinárodním procesním týmem. Mapování procesů, analýzu a popis
PROFI-MEN, s.r.o. - Plat: 27.000 - 35.000 Kč ( i více dle zkušeností)
19.2.2018
Šéfkonstruktér/ka - stojař
- samostatné řízení vývoje zařízení, nástrojů - tým cca 10 konstruktérů - vývojářů - průběžná analýza vývojových procesů s cílem trvalého zlepšování efektivity a kvality vývoje - zavádění nových technologi
PROFI-MEN, s.r.o. - Plat: 60.000 - 80.000 Kč (i více dle zkušeností a výsled
19.2.2018
Vedoucí výroby s AJ
* Vedení výroby specializovaných technických pracovníků a operátorů do počtu cca 100 lidí * Plánování výroby v závislosti na požadavcích zákazníků, pravidelné porady aj. * Zajištění pravidelné údržby *
Obec, region: Okres Svitavy | Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Zahraničí
19.2.2018
Vývojář - programátor v prostředí delphi
 - práce s modernmi technologiemi zaměřenými na optimalizaci výrobních a obchodních procesů
PROFI-MEN, s.r.o. - Plat: 45.000 - 55.000 Kč/měsíc
19.2.2018
Automechanik/čka - autoelektrikář/ka značkového servisu
- práce ve značkovém autoservisu na pozici automechanik/autoelektrikář
PROFI-MEN, s.r.o. - Plat: 24 000 - 32 000 Kč
19.2.2018
Elektrokonstruktér/ka - technolog
 - návrh elektrokonstrukce vozidel, zpracování konstrukční a výrobní dokumentace  - příprava dokumentace pro zkoušení vozidel  - zpracování cenových nabídek a kalkulace nákladů  - týmová spolupráce, pečliv
PROFI-MEN, s.r.o. - Plat: 25 000 - 40 000 Kč
19.2.2018
Konstruktér
 - vypracovává výkresovou dokumentaci v AutoCad  - znalost práce v 3D, Solid edge je výhodou  - samostatná a odpovědná práce na jednotlivých zadáních strojírenských výrobků  - zajišťuje zpracování výstupní

Vybíráme z TOP nabídky práce Pardubický kraj

Svářeč / topenář (případně ucelené party montérů)
Velmi dobré finanční ohodnocení, firemní benefity – stravenky, využití firemních cen na zboží a služby i pro zaměstnance. Nástup možný ihnedMontáže tepelných, plynových,...
Obec, region: Pardubice centrála, montáže v rámci ČR | Pardubický kraj
Personal Consult s.r.o.
SAP Specialista
Flexibilní pracovní doba, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, další zaměstnanecké benefiyVyvíjení nových programů a transakcí pro potřeby firmy a následně...
Obec, region: Chrudim okr. | Pardubický kraj

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>

Další nabídka práce Pardubický kraj

Nenašli jste vhodnou práci v regionu Pardubický kraj? Vyzkoušejte stránku nabídka práce Pardubický kraj na našem partnerském portálu Dobraprace.cz, kde naleznete stovky denně aktualizovaných nabídek práce.

Najděte si práci mezi 33891 nabídkami. Portál Nabídka práce online.cz vám přináší denně aktualizované nabídky volných pracovních míst a zaměstnání z celé republiky.
Pro inzerenty
Data pro nabídka práce online poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí - MPSV a Dobraprace.cz. Data pro nabídky práce a volná pracovní místa Pardubický kraj jsou aktualizována každý den. | © Nabídka práce online 2018 | Kontakt a ochrana osobních údajů