Vyhledejte lokalitu:
mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst
vyber lokalitu   vyber obor

Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz
Nabídky práce » » 1741107

Konstruktér kabelových svazků

nabídka práce

Informace o místě

Poznámka k místu:
Požadavky:
Vítejte ve společnosti Wacker Neuson Goup, jednom z předních světových výrobců kvalitních stavebních přístrojů (Light Equipment) a kompaktních strojů (Compact Equipment). Naše produkty jsou určeny profesionálům z oblasti stavebnictví, zemědělství, zahradní a krajinné tvorby, recyklování odpadů a energetiky. Od našeho založení v roce 1848 jsme se rozrostli do mezinárodně působící skupiny společností s více než 50 pobočkami po celém světě. V roce 2020 jsme dosáhli příjmů ve výši 1,6 miliardy EUR a zaměstnávali 5 500 lidí po celém světě.
Pražská pobočka Wacker Neuson se podílí na vývoji konceptů a prototypů stavebních strojů, a to konstrukčně i výpočetně. Zároveň přípravuje vizualizace pro tréninky servisních týmů a zákazníky.

Popis pozice
Otázka „Jak se dostanu z bodu A do bodu B?“ není jen pro cestovatele, ale také pro elektro-konstruktéry. Najít tu nejvhodnější trasu, upevnit kabelový svazek tak, aby odolal vibracím a špíně při tisících hodinách provozu, ale také se v případě poškození dal vymontovat a vyměnit – to jsou hlavní výzvy!
Náplň práce, základní povinnosti a odpovědnost
   •  Návrhy kabelových svazků a jejich cenová a funkční analýza
   •  Integrace do mechanického modelu celé sestavy stroje v NX
   •  Optimalizace v celé fázi vývoje nového produktu přes prototypy do série
   •  Zajištění bezvadné smontovatelnosti na montážní lince
   •  Komunikace s konstrukcí, systémovými inženýry E&E a produkcí
   •  Dokumentace
   •  Definování konektorů pro spojení s dalšími komponentami ve stroji
   •  Vytvoření 3D modelu svazku
   •  Návrh schéma zapojení odvozeného od 3D

Požadavky
   •  VŠ nebo SŠ elektro, případně strojního zaměření
   •  Znalost angličtiny nebo němčiny umožňující plně profesionální práci
   •  Znalost libovolného 3D CAD systému (NX výhoda)
   •  Praxe např. z automotive je výhodou
   •  Velký zájem o techniku, chuť podílet se na zajímavých projektech

Nabízíme
   •  Práci na HPP
   •  Smlouvu na dobu neurčitou
   •  Stabilní zázemí mezinárodní společnosti
   •  Odborné vzdělávání v zahraničí i v ČR
   •  Prostor pro Vaše nápady a kreativitu
   •  Flexibilní pracovní dobu s možností práce z domova
   •  Prostorné kanceláře v bezprostřední blízkosti MHD a výhledy do Prokopského údolí
   •  Menší neformální kolektiv s pohodovou atmosférou
   •  25 dní dovolené
   •  Každoroční valorizaci mezd
   •  Roční finanční bonus ve formě třináctého platu
   •  Příspěvek na stravování s pestrou nabídkou stravovacích zařízení v okolí
   •  Příspěvky na jazykové vzdělávání
   •  Příspěvky na volnočasové aktivity (karta Edenred)

Staňte se součástí celosvětového úspěchu, staňte se součástí skupiny Wacker Neuson. Nabízíme Vám zodpovědnou pozici v rámci mezinárodní skupiny, která udržuje hodnoty středně velkého rodinného podniku a v němž můžete naplno využít své schopnosti.
Váš životopis prosím neposílejte formulářem, ale přímo na kontakt uvedený níže:
Kontakt:
Ing. Martina Topinková
Wacker Neuson Linz GmbH, odštěpný závod
Bucharova 1281/2A
158 00 Praha 13 Nové Butovice
Tel.: +420 / 724089114
email: martina.topinkova@wackerneuson.com
Nabídka:

Vlastnosti volného místa

Pracoviště a kontakty

Firma:
mBlue Czech, s.r.o.
Kontakt:
Daniel Zajíc | 778 972 011 | daniel.zajic@mblue.cz

Další informace

Poslední změna:
26.4.2024

Pracovní portál nabídky práce online se Vám snaží nabízet denně aktualizované volná místa . Naše data korespondují s aktuální nabídkou úřadu práce . Není tedy pro hledání nových nabídek práce nutné chodit na pracovní úřad, stačí si pouze naše stránky přidat k oblíbeným položkám, a každé ráno si prohlédnout nové pracovní místa úřadu práce . Zaujme-li vás některé místo, naleznete vždy na konci výpisu detailu kontaktní informace o práci.
Pro inzerenty
Data pro nabídka práce online poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí - MPSV a Dobraprace.cz. Data jsou aktualizována každý den. | © Nabídka práce online 2024 | Kontakt a ochrana osobních údajů