Vyhledejte lokalitu:
mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst
vyber lokalitu   vyber obor

Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz
Nabídky práce » Středočeský kraj

Nabídka práce a volná místa Středočeský kraj

Počet volných míst pro region Středočeský kraj: 3666 nabídek práce
18.6.2018
Projektant - elektro
* Tvorba technické dokumentace (elektro) * Spolupráce s členy týmu na přípravě projektu * Jednání se zákazníky na denní bázi * Řízení a kontrola svěřených projektů * Práce v programu e-PLAN
Obec, region: Mladá Boleslav | Středočeský kraj
Advantage Consulting, s.r.o. Praha
18.6.2018
Elektromechanik - 2 směny - Benešov
- diagnostika a nastavení elektronických desek  - oprava závad - preventivní údržba strojů
Obec, region: Benešov | Středočeský kraj
MANPOWER, s.r.o.
18.6.2018
CAM programátor
* Programování CNC strojů * Testování zařízení * Práce s technickou dokumentací * Komunikace napříč společností * Zaučování nových kandidátů
Obec, region: Praha východ | Středočeský kraj
Advantage Consulting, s.r.o. Brno
18.6.2018
Vedoucí NC programátorů
* Programování CNC strojů * Testování zařízení * Práce s technickou dokumentací * Komunikace napříč společností * Vedení týmu programátorů
18.6.2018
Montážní dělník/strojní zámečník
- vzdělání na úrovni SOU/SŠ - ideálně v oboru zámečnictví - zkušenost práce s technickou dokumentací a AKU vrtačkou - manuální zručnost a chuť odvádět dobrou práci
Obec, region: Hovorčovice | Středočeský kraj
18.6.2018
Specialista řízení kvality - potravinářství
· spolupráce na zajištění dodržování HACCP ve výrobním závodu · zajištění kompletní administrace specifikací hotových výrobků pro definované klíčové zákazníky · vstupní kontrola surovin, každodenní vstupní
Obec, region: Kladno | Středočeský kraj
18.6.2018
Analytik s AJ/NJ Praha
* sledování a analýza trhu (včetně konkurence) * prezentace výsledků analýz managementu * denní práce v MS Excel (tabulky, makra atd.) a interních systémech * podílení se na tuzemských i zahraničních proje
Obec, region: Praha – východ | Praha, Středočeský kraj
18.6.2018
Projektant automatizace - junior
* Tvorba technické dokumentace (elektro) * Spolupráce s členy týmu na přípravě projektu * Jednání se zákazníky na denní bázi * Řízení a kontrola svěřených projektů * Tvorba v programu e-PLAN
18.6.2018
Procesní inženýr
* zefektivňování výrobních procesů * analyzování produktivity procesů * aktivní řešení technických problémů ve výrobě * zavádění Lean principů a technologií * specifikace výrobního zařízení, zajištění dod
Obec, region: Rokycansko | Středočeský kraj, Plzeňský kraj
Advantage Consulting, s.r.o. Plzeň
18.6.2018
Procesní inženýr - výrobní společnost
* zavádění principů a technologií Štíhlé výroby * zpracování analýz produktivity výroby * tvorba nových efektivních výrobních procesů * podíl na tvorbě a zavádění výrobních plánů * spolupráce s dalšími odd
18.6.2018
Laborant – mikrobiologie
* Příprava živných médií * Testování látek * Provádění mikrobiologických rozborů * Vedení příslušné administrativy * Údržba přístrojů a zařízení
Obec, region: okres Kolín | Středočeský kraj
18.6.2018
Výpomoc do skladu - Vestec - 130Kč/hod- denní vyplácení
Popis práce: - nanášení zboží - kompletace objednávek - příjem zboží - úklid - běžná skladová práce Požadujeme: - věk min. 18 let - výpis z rejstříku trestů - fyzická zdatnost - pracovitost, zodp
Obec, region: Praha - západ | Středočeský kraj
Agentura STUDENT s.r.o.
18.6.2018
Hledáme manuálně zručné ženy nebo muže pro balení výrobků na konci linky
- balení výrobků
Obec, region: Velim | Středočeský kraj
18.6.2018
Skladník s VZV - 25.000 Kč
Obsluha vysokozdvižných vozíků Manipulace se skladovaným zbožím Příjem zboží, balení, kompletace a příprava na expedici Další práce ve skladu dle pokynů nadřízeného Vykládání a nakládání zboží ručně i pomo
Obec, region: Jažlovice | Středočeský kraj
18.6.2018
Account Manager s NJ
- Každodenní telefonická i mailová komunikace v německém jazyce, jak s pacienty, tak s lékaři - Péče o svěřené portfolio klientů se zájmem o výkon v ČR - Budování vztahů s klienty a pečlivý klient servis v
Obec, region: Kutná Hora | Středočeský kraj
18.6.2018
Vedoucí obchodního týmu
- vedení, rozvoj a motivace obchodního týmu (2-5 zaměstnanců) - péče o stávající klienty - akvizice nových klientů - spolupráce na obchodní a marketingové strategii společnosti
Obec, region: Sázava | Středočeský kraj
18.6.2018
Pracovník skladu
* Nakládka a vykládka kamionů * Manipulace se zbožím pomocí VZV * Naskladňování a vyskladňování zboží * Zajišťování inventury skladu
Obec, region: okres Mladá Boleslav | Středočeský kraj
18.6.2018
Technik/čka moderních digitálních a analogových přístrojů
Pracovní náplň: - servisní činnost na  moderních digitálních i analogových technických systémech pro lékařské použití, - školení a podpora uživatelů při práci s tech. systémy, - spolupráce při návrh
Obec, region: Hradec Králové | Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj
PROFI-MEN, s.r.o. - Plat: 30 000 - 40 000 Kč ( i více dle zkušeností a výkon
18.6.2018
Mníšek. Dělník /expedient,2 směny 20.000 Kč/měs., 90Kč stravenky - nástup ihned
- obsluha strojů - obsluha VZV - apretace - balení
Obec, region: Mníšek pod Brdy | Středočeský kraj
18.6.2018
HR manažer/-KA s AJ Praha (70-90.000 Kč)
* zodpovědnost za řízení malého HR týmu * podílení se na tvorbě firemní politiky * správa veškeré HR agendy (školení, odměňování, motivace aj.) * interní + externí nábor nových zaměstnanců * úzká spolup
Obec, region: Praha východ (severně od Prahy) | Praha, Středočeský kraj

Vybíráme z TOP nabídky práce Středočeský kraj

Picker - mzda 20 500 až 32 000 Kč čistého
Pro logistickou firmu přijmeme OPERÁTORY SKLADU – PICKERY Místo výkonu práce: Jažlovice u Prahy (cca 10 minut z Opatova) Náplň práce: - vychystávání zboží dle objednávek -...
Obec, region: Jažlovice u Prahy | Středočeský kraj
Way to Work
Finanční účetní, manažer
- zajímavou práci s kvalitními technickými produkty - zázemí prosperující zahraniční společnosti - odpovídající mzdové ohodnocení* Management AP and AR * Účtování...
Obec, region: Říčany | Středočeský kraj
Bénéficielle - Praha

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>

Další nabídka práce Středočeský kraj

Nenašli jste vhodnou práci v regionu Středočeský kraj? Vyzkoušejte stránku nabídka práce Středočeský kraj na našem partnerském portálu Dobraprace.cz, kde naleznete stovky denně aktualizovaných nabídek práce.

Najděte si práci mezi 40845 nabídkami. Portál Nabídka práce online.cz vám přináší denně aktualizované nabídky volných pracovních míst a zaměstnání z celé republiky.
Pro inzerenty
Data pro nabídka práce online poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí - MPSV a Dobraprace.cz. Data pro nabídky práce a volná pracovní místa Středočeský kraj jsou aktualizována každý den. | © Nabídka práce online 2018 | Kontakt a ochrana osobních údajů