Vyhledejte lokalitu:
mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst
vyber lokalitu   vyber obor

Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz
Nabídky práce » » 1748820

Elektromontér - veřejné osvětlení Praha a okolí

nabídka práce

Informace o místě

Poznámka k místu:
Požadavky:
Provádíme správu a údržbu veřejného osvětlení a s tím související elektro instalační práce.

Co nabízíme?
• zaučení pod dohledem zkušeného kolegy
• zázemí stabilní společnosti a práci v malém kolektivu
• práci s pohotovostní službou - příplatky dle zákoníku práce
• stravenky v hodnotě 150,- Kč
• 5 týdnů dovolené + 2 dny zdravotní volno
• příspěvek na kartu Multisport
• příspěvek na penzijní připojištění
• výhodný telefonní a datový tarif (i pro rodinné příslušníky)
• a další benefity skupiny ELTODO

Co od Vás očekáváme?
• oprávnění pro elektro práce ( dříve vyhl. 50/1978 - propadlou obnovíme)
• řidičský průkaz sk. B
• ochotu pracovat z montážní plošiny (cca 10-15 m)
• chuť pracovat v provozu s pohotovostní službou (1x za 6 týdnů - noční a víkendová pohotovost)

Co bude vaším úkolem?
Zajišťovat pravidelné i operativní činnosti při údržbě opravách i výstavbě nových elektroinstalací, převážně ve venkovním prostředí (veřejné a areálové osvětlení, signalizační zařízení, přípojky drobného mobiliáře apod.).
Provádět plánované i mimořádné kontroly, elektromontážní práce včetně zajištění oprav kabelového vedení.

Chcete využít této šance a stát se členem našeho týmu? Neváhejte a pošlete svůj životopis nebo základní informace o sobě. V rámci naší skupiny jsme schopni nabídnout i další pozice a uplatnění, pokud by tato pozice nebyla pro Vás ideální.
Nabídka:

Vlastnosti volného místa

Plat:
32000 - 42000 Kč za měsíc

Pracoviště a kontakty

Firma:
ELTODO OSVĚTLENÍ, s.r.o.

Další informace

Poslední změna:
26.4.2024

Pracovní portál nabídky práce online se Vám snaží nabízet denně aktualizované volná místa . Naše data korespondují s aktuální nabídkou úřadu práce . Není tedy pro hledání nových nabídek práce nutné chodit na pracovní úřad, stačí si pouze naše stránky přidat k oblíbeným položkám, a každé ráno si prohlédnout nové pracovní místa úřadu práce . Zaujme-li vás některé místo, naleznete vždy na konci výpisu detailu kontaktní informace o práci.
Pro inzerenty
Data pro nabídka práce online poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí - MPSV a Dobraprace.cz. Data jsou aktualizována každý den. | © Nabídka práce online 2024 | Kontakt a ochrana osobních údajů