Vyhledejte lokalitu:
mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst
vyber lokalitu   vyber obor

Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz
Nabídky práce » » 1789855

Skladník, až 198Kč/hod., nástup ihned, výplata každý den!

nabídka práce

Informace o místě

Poznámka k místu:
Co Vás čeká?
- pomoc při skládání a odebírání balíků na/z pásu,
- třídění zásilek dle jejich směru,
- výpomoc řidičům s nakládkou a vykládkou nákladních automobilů,
- pomoc s expedicí balíků,
- udržování skladu v čistotě (odnos odpadu, zametání haly, desinfekce aj.)

Časy směn:
- brzké ranní směny 03-8:30 hod.
- odpolední 14:00-21:00 hod,
- práce je pondělí až pátek
- možnost volby konkrétního dne/dnů.

Mzda:
- denní směna 180 Kč/hod., (pokud směna probíhá v době 6-22hod.)
- noční směna 198 Kč/hod. (pokud směna probíhá v době 22-6hod.)
+ příplatky za víkendy a svátky!

Nástup na první směny možný nástup ihned!
Požadavky:
- dochvilnost a pracovitost,
- spolehlivost při vykonávání svěřeného úkolu,
- čistý trestní rejstřík.
Nabídka:
- Směny si plánujete ideálně týden předem, ale pokud je volná směna, můžeme se domluvit i ze dne na den.
- Možnost domluvit se na pravidelných směnách (klidně celý týden nebo jen vybrané dny v týdnu).
- Velkou výhodou je, že peníze vyplácíme zálohově každý den na účet nebo jednou týdně v hotovosti u nás v kanceláři v centru Brna.
- Práci v logistickém prostředí.
- Vyjdeme vám vstříc, pokud budete chtít na stejnou směnu třeba s kamarádem.

Stačí se ozvat a budeme se těšit na možnou spolupráci.

Vlastnosti volného místa

Plat:
180 - 198 Kč za hodinu

Pracoviště a kontakty

Firma:
Jobinn & Hostessinn
Kontakt:
Michaela Kopřivová | +420 775 081 715 | jobinn@jobinn.cz

Další informace

Poslední změna:
23.4.2024

Pracovní portál nabídky práce online se Vám snaží nabízet denně aktualizované volná místa . Naše data korespondují s aktuální nabídkou úřadu práce . Není tedy pro hledání nových nabídek práce nutné chodit na pracovní úřad, stačí si pouze naše stránky přidat k oblíbeným položkám, a každé ráno si prohlédnout nové pracovní místa úřadu práce . Zaujme-li vás některé místo, naleznete vždy na konci výpisu detailu kontaktní informace o práci.
Pro inzerenty
Data pro nabídka práce online poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí - MPSV a Dobraprace.cz. Data jsou aktualizována každý den. | © Nabídka práce online 2024 | Kontakt a ochrana osobních údajů