Vyhledejte lokalitu:
mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst
vyber lokalitu   vyber obor

Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz
Nabídky práce » » 1799315

Seřizovače vstřikolisů - lisař M/Ž 10 000 Kč náborový příspěvek, mnoho bonusů zaměstnavatele

nabídka práce

Informace o místě

Poznámka k místu:
Požadavky:
Chcete se zapojit do průmyslového odvětví a mít klíčovou roli v procesu výroby plastových dílů pro automobilový průmysl? Hledáme zkušeného seřizovače vstřikolisů - lisáře, do našeho týmu!!!

Co od nás dostanete:

   •  Možnost karierního růstu a stabilitu práce naší společnosti.
   •  Zajímavé mzdové ohodnocení dle vašich zkušeností a dosavadní praxe.
   •  Stravenky v hodnotě 130 Kč za každou odpracovanou směnu. (Za 12 hodin přesčas stravenky 2)
   •  Firemní akce a večírky pro utužování kolegiálních vztahů.
   •  Příspěvek na dopravu dle dojížděné vzdálenosti.
   •  !!!Nástupní Bonus 10 000 Kč!!! po uplynutí zkušební doby.
   •  10 000 Kč za doporučení a přijetí vašich blízkých nebo známých.
   •  Odměny za vaše kreativní a proaktivní myšlení, které bude mít za důsledek zrychlení, nebo zlepšení výrobních procesů.
   •  Pozornost zaměstnavatele v období Vánoc. Dárkové koše a výhodné dárkové poukazy.
   •  Příspěvek zaměstnavatele na penzijní pojištění .
Náplň práce:

   •  Ovládání a seřizování vstřikolisů, robotů a dalšího vybavení.
   •  Spolupráce při instalaci lisů a nastavení parametrů.
   •  Sledování a úprava parametrů lisů podle konkrétních potřeb výrobního procesu je klíčem k úspěchu.
   •  Vaše zručnosti budou testovány při výměně nástrojů a jejich příslušenství.
   •  Budete Identifikovat potenciální poruchy a provádět preventivní údržbu lisů, abyste zajistili konzistentní kvalitu výrobků.
   •  Budete součástí procesu od začátku a budete pomáhat připravit materiály pro výrobu dílů.
   •  Práce ve třísměnném režimu
   •  Díky dodržování principů 6S budete hrát důležitou roli při zajištění, že pracoviště je vždy v optimálním stavu.
Požadavky:

   •  Zkušenosti jako seřizovač vstřikolisů (ideálně se stroji Engel) alespoň 3 roky.
   •  Zkušenosti v automobilovém průmyslu jsou výhodou.
   •  Základy programování vstřikolisů a manipulátorů:
   •  Zkušenosti s vstřikováním plastů (PP, PA, ABS):
   •  Znalost funkce vstřikovacích forem:
   •  Znalost MS Office:
   •  Důslednost a samostatnost:
Přijměte výzvu a přidejte se k našemu týmu, kde můžete uplatnit své zkušenosti a růst v dynamickém prostředí automobilového průmyslu. Náš tým čeká na vaši vášeň a schopnosti. Přihlašte se nyní a buďte součástí našeho úspěchu.

Nabídka:

Vlastnosti volného místa

Plat:
až 40000 Kč za měsíc

Pracoviště a kontakty

Firma:
JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Další informace

Poslední změna:
23.4.2024

Pracovní portál nabídky práce online se Vám snaží nabízet denně aktualizované volná místa . Naše data korespondují s aktuální nabídkou úřadu práce . Není tedy pro hledání nových nabídek práce nutné chodit na pracovní úřad, stačí si pouze naše stránky přidat k oblíbeným položkám, a každé ráno si prohlédnout nové pracovní místa úřadu práce . Zaujme-li vás některé místo, naleznete vždy na konci výpisu detailu kontaktní informace o práci.
Pro inzerenty
Data pro nabídka práce online poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí - MPSV a Dobraprace.cz. Data jsou aktualizována každý den. | © Nabídka práce online 2024 | Kontakt a ochrana osobních údajů