Vyhledejte lokalitu:
mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst       
vyber lokalitu   vyber obor
 
Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz
Nabídky práce » » 1814213

Feet modelka - od 5.000 Kč za den či 50.000 Kč i více za měsíc

nabídka práce

Informace o místě

Poznámka k místu:
Očekáváme od Vás:
-spolehlivost a dochvilnost
-příjemný a sympatický vzhled
-jistou míru exhibicionismu a extravagance
-ochotu cestovat v rámci ČR
-v případě zakázek mimo ČR ochotu vycestovat
/zakázky mimo ČR nejsou podmínkou spolupráce/
Požadavky:
Hledáme běžné ženy a dívky, se zájmem o focení, natáčení a produkci všeobecně, a to i amatérky zcela bez jakýchkoliv zkušeností, přirozené a usměvavé, pro spolupráci na zahraničních projektech zde v ČR, ale v případě zájmu i přímo v zahraničí.

Jedná se o produktové focení nohou se zaměřením pro obuv, punčochy, laky na nehty a pomůcky, ale zároveň i další možnosti spolupráce ze širokého portfolia možných produkcí v závislosti na Vašich osobních preferencích.

Finanční ohodnocení je v závislosti na daném projektu od 250, - Kč na hodinu při focení např. klasické produktové fotografie nohou, až po 1.000,- Kč na hodinu či částky daleko vyšší u konkrétních produkcí, honorovaných vždy jako "en bloc" od 5.000,- Kč a výše.

Termíny jsou vždy na dohodě, a v zásadě je možné mít 2 až 10 zakázek měsíčně ve výše uvedených cenových relacích, kdy po celý zbytek měsíce máte volno, a i přes to lze při vhodné kombinaci produkcí mít bez problémů 50.000 Kč či více měsíčně bez nutnosti být v zaměstnání každý den.

Brigáda je vzhledem k flexibilitě termínů produkce vhodná zejména pro studentky, absolventy bez praxe či maminky na mateřské, které nemohou chodit celý měsíc do práce, ale jsou schopny si zajistit hlídání na 1 - 3 dny v měsíci.

Finanční odměna je vyplácena vždy v hotovosti v daný den přímo pro Vás. Nečeká se na výplatní termíny.


Nabídka:

Vlastnosti volného místa

Plat:
50000 Kč za měsíc
ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU

Pracoviště a kontakty

Firma:
RT Agency
Kontakt:
Miroslava Pletitá | info@rtagency77.cz

Další informace

Poslední změna:
23.4.2024


Pracovní portál nabídky práce online se Vám snaží nabízet denně aktualizované volná místa . Naše data korespondují s aktuální nabídkou úřadu práce . Není tedy pro hledání nových nabídek práce nutné chodit na pracovní úřad, stačí si pouze naše stránky přidat k oblíbeným položkám, a každé ráno si prohlédnout nové pracovní místa úřadu práce . Zaujme-li vás některé místo, naleznete vždy na konci výpisu detailu kontaktní informace o práci.
Tisk
Pro inzerenty
Data pro nabídka práce online poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí - MPSV a Dobraprace.cz. Data jsou aktualizována každý den. | © Nabídka práce online 2024 | Kontakt a ochrana osobních údajů

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu nabidka-prace-online.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souboru cookie. Další informace