Vyhledejte lokalitu:
mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst
vyber lokalitu   vyber obor

Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz
Nabídky práce » » 1814524

Technik - slaboproud

nabídka práce

Informace o místě

Poznámka k místu:
Požadavky:
Pro našeho významného klienta, působícího v telekomunikacích, hledáme vhodného uchazeče na pozici "Technik slaboproud".

Náplň práce:
• Kompletní elektroinstalace – slaboproud
• Montáž a servis slaboproudých systémů (EPS, CCTV, ERO, SK)
• Montáž zabezpečovacích a kamerových systémů – EZS
• Součinnost při řešení havarijních stavů u zákazníků

Jak by měl vypadat Váš profil?
• Manuální zručnost
• Pracovní zkušenosti na obdobné pozici – výhodou
• Odborné znalosti v oboru elektro slaboproud
• Odbornou způsobilost v elektrotechnice – podmínkou dle NV č. 194/2022 Sb.
• Časovou flexibilitu, zodpovědnost, bezúhonnost
• Znalost EZS, EPS, CCTV, ACS – výhodou
• Porozumění a orientaci v technické dokumentaci
• Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
• Organizační a komunikativní schopnosti
• Řidičský průkaz sk. B

Můžeme nabídnout:
• Práci ve stabilní firmě s dlouholetým působením a významným postavením na trhu
• Zajímavou a zodpovědnou práci na mimořádných projektech
• Motivační finanční ohodnocení
• Pracovní vybavení – notebook, služební telefon s mobilním internetem k soukromým účelům
• Multisport kartu
• 3 dny zdravotního volna ročně / Sick days
• Příspěvek na životní nebo důchodové pojištění
• Podporu v rozšiřování si kvalifikace v oboru
• Cestovní náhrady tuzemských služebních cest
• Nástup možný ihned

Zaujala Vás tato nabídka? Neváhejte mě kontaktovat a zašlete Vaše CV! Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.
Nabídka:

Vlastnosti volného místa

Plat:
30000 - 45000 Kč za měsíc

Pracoviště a kontakty

Firma:
JOBSTART s.r.o.
Kontakt:
Andrea Bialá | 774350344 | biala@jobstart.cz

Další informace

Poslední změna:
7.3.2024

Pracovní portál nabídky práce online se Vám snaží nabízet denně aktualizované volná místa . Naše data korespondují s aktuální nabídkou úřadu práce . Není tedy pro hledání nových nabídek práce nutné chodit na pracovní úřad, stačí si pouze naše stránky přidat k oblíbeným položkám, a každé ráno si prohlédnout nové pracovní místa úřadu práce . Zaujme-li vás některé místo, naleznete vždy na konci výpisu detailu kontaktní informace o práci.
Pro inzerenty
Data pro nabídka práce online poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí - MPSV a Dobraprace.cz. Data jsou aktualizována každý den. | © Nabídka práce online 2024 | Kontakt a ochrana osobních údajů