Vyhledejte lokalitu:
mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst
vyber lokalitu   vyber obor

Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz
Nabídky práce » » 1815847

Seniorní obchodní manažer ve stavebnictví

nabídka práce

Informace o místě

Poznámka k místu:
Požadavky:
Pro našeho klienta, silného hráče v oboru stavebnictví, hledáme zkušeného a motivovaného kolegu/kolegyni, který doplní jejich tým. Firma se pyšní využíváním moderních technologií, vysoce odborným know-how, podporujícím pracovním prostředím i sdílenými hodnotami a posláním v rámci společnosti.

Co Vás čeká?
* Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
* Vytváření a upevňování dobrých dlouhodobých obchodních vztahů
* Jednání s klíčovými společnostmi na trhu a prezentace produktů
* Posílení obchodních příležitostí u stávajících klientů
* Poradenství v oblasti stavebních projektů (k dispozici podporující tým pro specifické know-how)
Co na tuto pozici potřebujete?
* Obchodní duch, sebemotivace a tah na branku
* Schopnost silně a jasně komunikovat
* Obchodní zkušenost a prokazatelné výsledky
* Proaktivní přístup a nezávislost, samostatné plánování a organizace práce
* Nutná znalost zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek a souvisejících zákonů, příprava podkladů k nabídkám do veřejných zakázek dle zákona, zpracování zadání, příprava komplexních technických a cenových nabídek
* Zkušenosti s prací s elektronickými nástroji pro prezentaci veřejných zakázek z pohledu dodavatele (NEN, E-ZAK, Tenderarena, apod.) výhodou
* Zkušenosti s prací s elektronickým nástrojem pro přípravu a realizaci projektů (Callida apod.) výhodou
* Orientace v dokumentaci a realizaci BIM projektu a znalost s přípravou realizace staveb metodou Design & Build výhodou
* Zkušenosti a znalosti s aplikací dotačních titulů výhodou
* AJ výhodou
Co za to dostanete?
* Atraktivní fixní složka a bonusový systém bez zastropování podle výkonu
* Silné zázemí pro networking nejen na akcích a událostech (sportovní, kulturní a dobročinné akce...)
* Aktivní podpora: doučení potřebné znalosti od profesionálů v oboru a přístup k odborným školením
* Flexibilní pracovní doba
* Příjemné pracovní prostředí, lidský přístup a otevřenou komunikací v rámci týmu a celé firmy.
* Vynikající dlouhodobý vzdělávací program. Dlouhodobá podpora profesního a osobního rozvoje včetně odborných zkoušek a certifikací.
* 5 týdnů dovolené
* Příspěvek na vzdělávání a volný čas (v rámci kafeterie).
* Mobilní telefon a notebook.
* Věrnostní odměnu za odpracované roky ve společnosti.
* Zaměstnanecké akce
Pokud Vás inzerát zaujal, budeme se těšit na Váš životopis!
Nabídka:

Vlastnosti volného místa

Pracoviště a kontakty

Firma:
mBlue Czech, s.r.o.
Kontakt:
Jakub Jaeger | 728592974 | jakub.jaeger@mblue.cz

Další informace

Poslední změna:
29.4.2024

Pracovní portál nabídky práce online se Vám snaží nabízet denně aktualizované volná místa . Naše data korespondují s aktuální nabídkou úřadu práce . Není tedy pro hledání nových nabídek práce nutné chodit na pracovní úřad, stačí si pouze naše stránky přidat k oblíbeným položkám, a každé ráno si prohlédnout nové pracovní místa úřadu práce . Zaujme-li vás některé místo, naleznete vždy na konci výpisu detailu kontaktní informace o práci.
Pro inzerenty
Data pro nabídka práce online poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí - MPSV a Dobraprace.cz. Data jsou aktualizována každý den. | © Nabídka práce online 2024 | Kontakt a ochrana osobních údajů