Nabídky práce » » 1818961

Mechanik klimatizací a chladicích zařízení

Poznámka k místu:
Požadavky:
Společnost, která realizuje technologie klimatizace, průmyslové chlazení, vzduchotechniky, vytápění a měření + regulace. Dále provádí technické a energetické poradenství, přijme do svého kolektivu Mechanika klimatizací a chladicích zařízení

Náplň práce:

- Montáže chladících a klimatizačních zařízení
- Oživování a uvádění do provozu
- Záruční opravy zařízení

Požadujeme:

- Výuční list či praxi
- Velkou výhodou zkušenosti s montáží vzduchotechniky či topení a případně elektro
- Manuální zručnost, samostatnost, pečlivost a pro-klientský přístup, ochota učit se novám věcem
- Ochotu cestovat (Praha, Ústecký a Středočeský kraj)

Zaměstnanecké výhody:

Nabízíme:

- Zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti
- Přátelský kolektiv
- Zajímavé platové ohodnocení a výkonnostní ohodnocení
- Možnost rozšíření zaměření montáží vzduchotechniky a topení
- Po zapracování má montážní skupina dále k dispozici služební vůz, mobilní telefon a notebook
- Adresa pracoviště: Roudnice na Labem

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail ci18@kariera.eu a uvádějte značku 51318

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2024. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Vlastnosti volného místa

Plat:
40000 - 50000 Kč za měsíc

Firma:
Kariéra s.r.o.
Kontakt:
Nataša Buriánová | 608 333 137 | ci18@kariera.eu

Poslední změna:
27.3.2024