Vyhledejte lokalitu:
mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst
vyber lokalitu   vyber obor

Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz
Nabídky práce » » 1819968

Hledáme Junior produkt manažera/-ku - vhodné i pro absolventy

nabídka práce

Informace o místě

Poznámka k místu:
Požadavky:
Jste komunikativní a zodpovědný/á? Máte zájem o technické produkty a práci v mezinárodním prostředí? Pak je tato pozice pro vás!

Náplň práce:
   •  Komunikace se stávajícími i novými zákazníky a zahraničními partnery
   •  Technická podpora a zpracovávání obchodně-technických nabídek
   •  Rozvoj produktové skupiny ve spolupráci s marketingovým oddělením

Požadujeme:
   •  SŠ s maturitou / VŠ technického zaměření (ideálně elektro)
   •  Velmi dobrá znalost AJ (plus NJ výhodou)
   •  Dobrá znalost práce na PC
   •  Proaktivní přístup, komunikativnost, zodpovědnost, svědomitost
   •  "Tah na bránu", reprezentativní vystupování
   •  Ochota učit se novým věcem
   •  Praxe technického směru je výhodou, ne však podmínkou
   •  ŘP sk. B

Nabízíme:
   •  Motivující finanční ohodnocení s pohyblivou složkou
   •  Možnost podílet se na zajímavých průmyslových projektech
   •  Technicky zajímavé produkty s potenciálem na trhu
   •  Školení v Čechách i v zahraničí (technická, obchodní, jazyková)
   •  Flexibilní pracovní doba
   •  Firemní stravování

Zašlete nám svůj životopis. Těšíme se na Vaše reakce!
Nabídka:

Vlastnosti volného místa

Pracoviště a kontakty

Firma:
mBlue Czech, s.r.o.
Kontakt:
Eliška Smržová | 778 520 003 | eliska.smrzova@mblue.cz

Další informace

Poslední změna:
20.4.2024

Pracovní portál nabídky práce online se Vám snaží nabízet denně aktualizované volná místa . Naše data korespondují s aktuální nabídkou úřadu práce . Není tedy pro hledání nových nabídek práce nutné chodit na pracovní úřad, stačí si pouze naše stránky přidat k oblíbeným položkám, a každé ráno si prohlédnout nové pracovní místa úřadu práce . Zaujme-li vás některé místo, naleznete vždy na konci výpisu detailu kontaktní informace o práci.
Pro inzerenty
Data pro nabídka práce online poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí - MPSV a Dobraprace.cz. Data jsou aktualizována každý den. | © Nabídka práce online 2024 | Kontakt a ochrana osobních údajů