Vyhledejte lokalitu:
mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst
vyber lokalitu   vyber obor

Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz
Nabídky práce » » 1820938

Údržbář strojů - mzda po zaučení vč. příplatků až 45.500 Kč

nabídka práce

Informace o místě

Poznámka k místu:
Máte zkušenost na obdobné pozici? Pokud ano, neváhejte a dejte nám vědět!
Nabízíme ubytování zdarma.

Pracovní náplň:
- Pravidelný servis, údržba a oprava strojů a výrobních zařízení
- Realizace náhlých oprav při poruchách strojů a výrobních zařízení
- Administrativní evidence závad a poruch
Požadavky:
- SO nebo SŠ v oboru strojírenství
- Praxi na obdobné pozici minimálně 2 roky
- Zkušenost v oblasti hydrauliky, pneumatiky a mechaniky
- Orientace v technické dokumentaci
- Vyhláška 50/1978 Sb. - nemusí být platná, možnost obnovy
- Svářečský průkaz výhodou
Nabídka:
- Hrubá měsíční nástupní mzda až 36.200,- Kč vč. příplatků
- Hrubá měsíční mzda po zaučení až 45.500,- Kč vč. prémií a příplatků
- Po zapracování prémie za kvalitu práce až 20 %
- Ubytování zdarma
- Navíc diety až 333,- Kč/den podle místa bydliště
- Práce ve směnném provozu
- 25 dní dovolené
- Dotované stravování
- Příplatek za noční směnu
- Hlavní pracovní poměr, práce na plný úvazek u stabilní společnosti
- Možnost pravidelné týdenní finanční zálohy
- Pravidelný kontakt s naším koordinátorem
- Nástup možný ihned

Vlastnosti volného místa

Plat:
36200 - 45500 Kč za měsíc

Pracoviště a kontakty

Firma:
Personal fabric - agentura práce a.s.
Kontakt:
Petra Rakovianová | 597 490 900 | 797 978 299 | petra.rakovianova@personalfabric.cz

Další informace

Poslední změna:
20.4.2024

Pracovní portál nabídky práce online se Vám snaží nabízet denně aktualizované volná místa . Naše data korespondují s aktuální nabídkou úřadu práce . Není tedy pro hledání nových nabídek práce nutné chodit na pracovní úřad, stačí si pouze naše stránky přidat k oblíbeným položkám, a každé ráno si prohlédnout nové pracovní místa úřadu práce . Zaujme-li vás některé místo, naleznete vždy na konci výpisu detailu kontaktní informace o práci.
Pro inzerenty
Data pro nabídka práce online poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí - MPSV a Dobraprace.cz. Data jsou aktualizována každý den. | © Nabídka práce online 2024 | Kontakt a ochrana osobních údajů