Nabídky práce » » 1822177

Balení stavebnic pro světoznámou firmu | 171 Kč/hod + benefity

Poznámka k místu:
Požadavky:
Pro výrobce hraček, který patří mezi největší výrobce herních materiálů na světě, hledáme šikovné operátory a operátorky do závodu na Kladně. Neváhejte a přidejte se k nám – nástup ihned i dohodou. Balíme kostičky, malujeme tvářičky a skládáme krabičky. Pojď nám pomoct!

NABÍZÍME
* Hodinovou mzdu 171 Kč/hod.
* Noční příplatek 17 Kč/hod.
* Víkendový příplatek 17 Kč/hod.
* Výkonnostní prémie 2 300 Kč
* 25 dní dovolené
* Stravování v závodní jídelně - cena jídla od 20 Kč (výběr z 5 jídel)
* Svozovou dopravu ZDARMA – Beroun, Tuchlovice, Rakovník
* Až 50% slevu na stavebnice ve firemním obchůdku (platí po odpracovaní 3 měsíců)
* Týdenní zálohy 1 500 Kč po odpracování minimálně čtyř směn
* Profesionální služby HR Consultanta

PRACOVNÍ NÁPLŇ
* Jednoduchá práce - balení, třídění a kompletování stavebnic
* Čisté a moderní prostředí
* Práce v nepřetržitém provozu – 12 hodinové směny (2 ranní, 2 noční a 4 dny volna)
* Místo výkonu práce: Kladno

POŽADUJEME
* Manuální zručnost a fyzickou zdatnost
* Zkušenost s prací na směny
* Chuť pracovat

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a odpovězte skrze formulář nebo nám napište na email verca@projobeu.com V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle +420 720 985 770

Vlastnosti volného místa

Plat:
31000 - 34100 Kč za měsíc

Firma:
ProJobEU s.r.o.
Kontakt:
+420 720 985 770 | v.kryzova@projobeu.com

Poslední změna:
30.4.2024