Vyhledejte lokalitu:
mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst
vyber lokalitu   vyber obor

Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz
Nabídky práce » » 1822281

Plánovač výroby (M/Ž) - atraktivní ohodnocení, 13. mzda, pravidelné navyšování mzdy, finanční příspěvky!

nabídka práce

Informace o místě

Poznámka k místu:
Požadavky:
Hledáme zkušeného plánovače výroby, který by se připojil k našemu dynamickému týmu ve špičkové mezinárodní výrobní společnosti. Pokud hledáte příležitost stát se součástí inovativního prostředí, kde se oceňuje Vaše zkušenost a Váš přínos, pak jste na správném místě. Přidejte se k nám a pomozte nám dosahovat našich výrobních cílů s maximální efektivitou a profesionalitou!

Co Vám můžeme nabídnout?

   •  Atraktivní finanční ohodnocení
   •  Roční navyšování mzdy
   •  13. mzda
   •  Příspěvek na životní a penzijní připojištění
   •  25 dnů dovolené
   •  Systém Cafeterie
   •  Plně hrazené stravování
   •  Kariérní růst a osobní rozvoj
   •  Moderní zázemí v mezinárodní společnosti
   •  Pravidelné firemní akce a teambuildingy
   •  Přátelský pracovní kolektiv
Jaká je náplň práce?

   •  Plánování výroby dle požadavků zákazníka
   •  Koordinace a příprava plánů toku materiálu od dodavatelů k zákazníkům
   •  Správa objednávek, materiálu a řešení logistických reklamací
   •  Optimalizace skladových zásob a revize pojistných zásob
   •  Řízení inventurních diferencí a kontrola dodávek materiálů
   •  Práce v systému SAP a podpora ostatních plánovačů
   •  Podpora předsériové logistiky a změnového řízení
   •  Práce s BOMy a jejich kontrola
   •  Zástup manažera dodavatelského řetězce
Co od Vás potřebujeme?

   •  Praxe na obdobné pozici a zkušenosti s plánováním výroby
   •  Znalost kapacitního plánování
   •  Znalost práce na PC (hlavně Excel a SAP)
   •  Znalost anglického jazyka
Připojte se k nám a staňte se klíčovým článkem v našem týmu plánovačů výroby. Získáte nejen příležitost rozvíjet své profesní dovednosti a kariérní možnosti, ale také budete součástí přátelského a podpůrného pracovního prostředí. Pokud máte touhu posunout se vpřed a dosáhnout společných úspěchů, pak neváhejte a přihlaste se k nám ještě dnes!

Nabídka:

Vlastnosti volného místa

Pracoviště a kontakty

Firma:
JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Další informace

Poslední změna:
29.4.2024

Pracovní portál nabídky práce online se Vám snaží nabízet denně aktualizované volná místa . Naše data korespondují s aktuální nabídkou úřadu práce . Není tedy pro hledání nových nabídek práce nutné chodit na pracovní úřad, stačí si pouze naše stránky přidat k oblíbeným položkám, a každé ráno si prohlédnout nové pracovní místa úřadu práce . Zaujme-li vás některé místo, naleznete vždy na konci výpisu detailu kontaktní informace o práci.
Pro inzerenty
Data pro nabídka práce online poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí - MPSV a Dobraprace.cz. Data jsou aktualizována každý den. | © Nabídka práce online 2024 | Kontakt a ochrana osobních údajů