Vyhledejte lokalitu:
mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst
vyber lokalitu   vyber obor

Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz
Nabídky práce » » 1822344

Práce ve slévárně s ubytováním zdarma - až 28 400 Kč!

nabídka práce

Informace o místě

Poznámka k místu:
Požadavky:
Pro klienta, který je tím nejlepším dodavatelem hliníkových odlitků hledáme nové členy do skvělé party! Pohodová atmosféra, pravidelné směny, možnost přesčasů a hlavně, výplata na účte vždy včas! Máte zájem? Volejte ihned!

NABÍZÍME
* Měsíční výdělek až 28 400 Kč (vyplácen pravidelně k 15. dni v měsíci)
* Ubytování v centru Liberce ZDARMA (byty s vlastní koupelnou a kuchyní)
* Příspěvek na stravování (cca 1 485 Kč měsíčně)
* Týdenní zálohy 1 500 Kč po odpracovaném týdnu
* Odpočinkovou místnost (stolní fotbálek, káva, čaj)
* Přátelský přístup koordinátora
* Odměnu 10 000 Kč za doporučení kamaráda
* Stabilní práci na HPP

NÁPLŇ PRÁCE
* Práce ve výrobě hliníkových odlitků (rovnání, broušení a balení výrobků)
* Nepřetržitý provoz (12 hodinové směny – krátký/dlouhý týden)
* Místo výkonu práce: Liberec

POŽADUJEME
* Plnoletost
* Zkušenost s prací ve výrobě (min. 1 rok)
* Zkušenost s prací na směny
* Ochotu pracovat na směny
* Fyzickou zdatnost a manuální zručnost

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj životopis. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle +420 720 034 383 nebo bezplatně na 800 500 808. Těšíme se na Vás! Tým ProJob.

Nabídka:

Vlastnosti volného místa

Plat:
27200 - 28400 Kč za měsíc

Pracoviště a kontakty

Firma:
ProJobEU s.r.o.
Kontakt:
+420 720 034 383 | kgocova@projobeu.com

Další informace

Poslední změna:
3.5.2024

Pracovní portál nabídky práce online se Vám snaží nabízet denně aktualizované volná místa . Naše data korespondují s aktuální nabídkou úřadu práce . Není tedy pro hledání nových nabídek práce nutné chodit na pracovní úřad, stačí si pouze naše stránky přidat k oblíbeným položkám, a každé ráno si prohlédnout nové pracovní místa úřadu práce . Zaujme-li vás některé místo, naleznete vždy na konci výpisu detailu kontaktní informace o práci.
Pro inzerenty
Data pro nabídka práce online poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí - MPSV a Dobraprace.cz. Data jsou aktualizována každý den. | © Nabídka práce online 2024 | Kontakt a ochrana osobních údajů