Vyhledejte lokalitu:
mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst
vyber lokalitu   vyber obor

Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz
Nabídky práce » » 1823182

Key account manager/ka

nabídka práce

Informace o místě

Poznámka k místu:
Požadavky:
Key Account Manager/ka

Rozšiřujeme náš tým a hledáme manažera/ku pro klíčové zákazníky s vášní pro obchod. Pokud jste obchodník tělem i duší, dokážete jít za svými cíli a máte rád/a nové výzvy, tak hledáme právě Vás.

Pracovní náplň:

• vyhledávání nových obchodních příležitostí na trhu
• každodenní jednání se zákazníky, tvorba nabídek a rozvoj prodeje našich výrobků
• cestování za zákazníky, budování a udržování dlouhodobých vztahů s klíčovými zákazníky, pečování o jejich potřeby a rozvíjení spolupráce s nimi
• aktivní podíl na vývoji nových výrobků a inovacích zavedených výrobků
• správa a prezentace produktového portfolia společnosti, školení a poradenství
• mapování trhu a konkurence, sledování a analýza trendů
• pravidelné aktualizování a správa dat o zákaznících v CRM systému

Co nabízíme:

• práce na HPP nebo živnost, dle dohody
• nástup možný ihned
• zázemí rodinné a stabilně se rozvíjející společnosti s více než 28 lety zkušeností v oboru
• pohodový pracovní tým s vysokou firemní kulturou
• příjemné pracovní prostředí
• motivující finanční ohodnocení s provizemi ze zakázek + roční prémie
• příspěvek na stravování
• služební notebook, mobil s datovým tarifem
• služební vozidlo
• školení, vzdělávání
• flexibilní pracovní doba
• dovolená 23 dnů
• fixní plat 33 000 Kč + pohyblivá složka dle vaší šikovnosti
• běžně se obchodník na této pozici dostane na 50 000 – 80 000 Kč, provizní systém ale nemá u nás strop
• Sídlo a zázemí společnosti v Holešově, pobočka Praha

Co požadujeme?

• ŠS vzdělání, VŠ výhodou
• obchodní praxe v technickém oboru výhodou
• vynikající komunikační a prezentační schopnosti, příjemné vystupování
• odpovědnost, spolehlivost, samostatnost a časová flexibilita
• proaktivní přístup, zájem o naše systémy
• vítáme znalost AJ, není však podmínkou
• znalost práce PC - MS Office, práce s komunikačními technologiemi
• ochotu učit se novým věcem
• nadhled a odolnost vůči stresu
• řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič, flexibilita

Pokud jste dočetl/a až sem, zašlete nám svůj životopis s fotografií a motivačním dopisem na email: kariera@estelar.cz
Nabídka:

Vlastnosti volného místa

Plat:
33000 - 80000 Kč za měsíc

Pracoviště a kontakty

Firma:
JOBSTART s.r.o.
Kontakt:
Andrea Bialá | 774350344 | biala@jobstart.cz

Další informace

Poslední změna:
17.4.2024

Pracovní portál nabídky práce online se Vám snaží nabízet denně aktualizované volná místa . Naše data korespondují s aktuální nabídkou úřadu práce . Není tedy pro hledání nových nabídek práce nutné chodit na pracovní úřad, stačí si pouze naše stránky přidat k oblíbeným položkám, a každé ráno si prohlédnout nové pracovní místa úřadu práce . Zaujme-li vás některé místo, naleznete vždy na konci výpisu detailu kontaktní informace o práci.
Pro inzerenty
Data pro nabídka práce online poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí - MPSV a Dobraprace.cz. Data jsou aktualizována každý den. | © Nabídka práce online 2024 | Kontakt a ochrana osobních údajů