Nabídky práce » » 1823188

PCB technik (m/ž) v mezinárodní a moderní společnosti, s lukrativní mzdou.

Poznámka k místu:
Požadavky:
Nyní hledáme zkušeného analytika kvality, který se připojí k našemu týmu a bude mít klíčovou roli v zajištění vysoké úrovně kvality našich výrobků. Pokud máte vášeň pro detailní analýzu, orientaci ve výrobním prostředí a chuť podílet se na rozvoji kvality, pak jste tím správným kandidátem pro nás.

Nabízíme:

   •  platové ohodnocení, pro které Vás bude u nás bavit pracovat
   •  možnost čerpat volné dny dovolené navíc
   •  benefitní program Cafeterie
   •  příspěvek na penzijní připojištění
   •  benefity rodinného typu
   •  ocenění za inovátorský přístup
   •  rozšíření kvalifikace a dalšího vzdělávání (svářečský kurz atd.)
Náplň práce:

   •  provádění komplexní analýzy s využitím moderní laboratorní techniky
   •  sledování a identifikace potenciálních trendů v kvalitě
   •  vyhodnocování výsledků zkoušek, sestavování zkušebních protokolů a tvorba potřebné dokumentace
Požadavky:

   •  SŠ vzdělání
   •  schopnost číst výkresovou dokumentaci a orientace v technické dokumentaci
   •  zkušenosti s zařízeními pro analýzu závad na úrovni PCB
   •  znalost elektronických obvodů a schopnost číst a interpretovat schémata PCB
   •  znalost pájení, SMT procesů a normy IPC

Firma:
JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Poslední změna:
29.4.2024