Vyhledejte lokalitu:
mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst
vyber lokalitu   vyber obor

Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz
Nabídky práce » » 191919175422

Pracovník/ice pneuservisu

nabídka práce

Informace o místě

Poznámka k místu:
PRACOVNÍK/-ICE PNEUSERVISU
- Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: spolupráce při každodenním zajištění provozuschopnosti vozidel MHD, komplexní údržba a péče o pneumatiky autobusů, trolejbusů, elektrobusů a technologických vozidel dopravního podniku, opravy pneumatik po defektu, přezouvání pneumatik na disku, prořezávání desénu, vyvažování kol, provádění pravidelného měření hloubky desénu a komplexní evidence a správa údajů o pneumatikách v podnikovém systému - obsluha PC, pneuservisní práce na vozidlech smluvních externích zákazníků, zapojení do systému vzdělávání, školení u výrobců, dodavatelů technologií pro pneuservis, moderní vybavení ulehčující fyzickou práci, zouvací stroj a vyvažovací stroj, zařízení pro povolování/dotahování kolových matic, zvedací zařízení, hustící ochranná klec, momentové klíče, vybavení pro opravy průrazů a defektů, atd.
- Požadujeme: kvalifikaci v oboru, mechanik, opravář, automechanik, zodpovědný přístup k práci
- Výhodou: řidičské oprávnění minimálně skupiny C, praxi v pneuservisu,
- Nabízíme: rozšíření řidičského oprávnění na sk. D a získání průkazu profesní způsobilosti v podmínkách naší autoškoly, zajímavou a rozmanitou práci; - vybavíme Vás zdarma nářadím potřebným pro vaši práci, poskytneme Vám zdarma pracovní oděv a ochranné pomůcky
zázemí stabilní firmy, přátelský pracovní kolektiv, finanční příspěvky na masáže a fitness v areálu DP, příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3%, příspěvek na stravování, stravenky (výběr ze 3 jídel, závodní jídelna), odměny při významných pracovních a životních jubileích
pravidelná školení pro Váš profesní růst, 5 týdnů dovolené
zvýhodněné jízdenky MHD pro Vás i rodinné příslušníky (např. rodiče se dvěma dětmi ušetří na ročním jízdném přes 9 000 Kč), možnost ubytování, jistota pravidelného příjmu
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, kontaktní osoba: Vítková Dana, tel. 495 089 231, 603 568 571
Požadavky:
Nabídka:

Vlastnosti volného místa

Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Plat:
22000 Kč

Pracoviště a kontakty

Firma:
Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s.
Pracoviště:
Pouchovská 153/52, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3
Kontakt:
Dana Vítková | +420 495 089 231,603

Další informace

Poslední změna:
16.5.2019
Info:
Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.
Provozovatel webu nabidka-prace-online.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.

Pracovní portál nabídky práce online se Vám snaží nabízet denně aktualizované volná místa . Naše data korespondují s aktuální nabídkou úřadu práce . Není tedy pro hledání nových nabídek práce nutné chodit na pracovní úřad, stačí si pouze naše stránky přidat k oblíbeným položkám, a každé ráno si prohlédnout nové pracovní místa úřadu práce . Zaujme-li vás některé místo, naleznete vždy na konci výpisu detailu kontaktní informace o práci.
Pro inzerenty
Data pro nabídka práce online poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí - MPSV a Dobraprace.cz. Data jsou aktualizována každý den. | © Nabídka práce online 2019 | Kontakt a ochrana osobních údajů