Vyhledejte lokalitu:
mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst
vyber lokalitu   vyber obor

Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz
Nabídky práce » » 191919176583

Vedoucí skladové sekce

nabídka práce

Informace o místě

Poznámka k místu:
Výběrové řízení proběhne 20.6.2019 v 9:00 hod. na ÚP ČR KrP v Plzni, Kaplířova 7, v zasedací
místnosti č. 245.
Náplň práce:
- organizace práce a dohled nad zaměstnanci, udělování pokynů k práci a kontrola, zaškolování pracovníků v pracovních postupech a kontrola jejich dodržování
- měsíční hodnocení pracovního výkonu zaměstnanců
- podávání zpráv souvisejících s děním a procesy na dané sekci
- hlášení problémů a nedostatků odpovědné osobě z ENG týmu
- vyplňování denních hlášení (závady, procesní nedostatky) a docházkových listů
- vedení záznamů o chybách za účelem vyhodnocení – aktivity pro danou sekci
- namátková kontrola zaskladnění materiálu, atd.
- dodržování a dohled nad dodržováním stanovených pravidel BOZP, PO a souvisejících vnitřních předpisů, 2S a úklid pracoviště na konci směny
VHODNÉ PRO ŽENY I MUŽE!

Od Vás potřebujeme, abyste měl/a:
- praxi s vedením lidí a zodpovědný přístup k práci
- zkušenosti s řízením VZV a znalost programu SAP výhodou
- ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme Vám:
- nástupní mzda 19.600 Kč, pohyblivé složky mzdy do výše 6.500 Kč
- 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, navýšený příplatek za práci o víkendu
- stravenky 90 Kč/směna - PLNĚ HRAZENÉ ZAMĚSTNAVATELEM
- každoroční zvyšování mzdy

ŽIVOTOPISY ZASÍLEJTE NA E-MAIL: hr@fujitrans.cz nebo nás kontaktujte na tel. 378 229 620.
Požadavky:
Nabídka:

Vlastnosti volného místa

Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Plat:
19600 - 26540 Kč