*manipulační dělník/dělnice

CZ-ISCO 93291. Nástup hned. Kontaktní osoba Mezuliánková Hana Bc., tel.: 588 003 713, e-mail: personalistika@alika.cz. Pracovní doba: 6:00-14:15 hod. a 13:45-22:00 hod.
Pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení
Náplň práce: Vaší náplní práce bude: častá manipulace s břemeny (cca 20kg) a obsluha VZV.
Požadujeme: dobrá fyzická zdatnost, zdravotní průkaz, spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost, trestní bezúhonnost.
Nabízíme: osobní ohodnocení po zaučení, sick days navíc k řádné dovolené, závodní stravování, příspěvek na dojíždění až 1500 Kč/měsíc, slevy na zboží v podnikové prodejně, příspěvek na penzijní pojištění, možnost ubytování v areálu firmy, zázemí stabilní společnosti, práce v čistém prostředí.
Požadavky:

Vlastnosti volného místa

Minimální vzdělání:
základní
Plat:
25000 Kč