Vyhledejte lokalitu:
mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst
vyber lokalitu   vyber obor

Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz
Nabídky práce » » 1919191858393

*prodavači rychlého občerstvení

nabídka práce

Informace o místě

Poznámka k místu:
Kontaktní osoba Karayigit Mazlum, tel.: 608965058
Otevírací doba provozoven je od 10:00 do 22:00, střídání ranní a odpolední směny
Náplň práce: obsluha v rychlém občerstvení
Požadavky:
Nabídka:

Vlastnosti volného místa

Minimální vzdělání:
základní
Plat:
19500 Kč

Nevybrali jste si? Vyberte si z další nabídky práce

Mechanik strojů a zařízení
Závod Inženýrské stavitelství Morava, který se zabývá výstavbou a rekonstrukcí silnic, dálnic, rychlostních nebo městských komunikací a dalších projektů hledá na středisko...
Obec, region: Prostějov | Olomoucký kraj
Skanska a.s.
Jeřábník/jeřábnice Prostějov - možnost ubytování
Hlavní pracovní poměr zázemí stabilní společnosti možnost dlouhodobé spolupráce stravenky možnost týdenních záloh na mzdu 2-směnný provoz (ranní a odpolední)
ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o.
Job pro produktivní věk i absolventy, náborák 75.000 Kč
Máme Vám rozhodně co nabídnout! Získáte: • Dlouhodobou jistotu platu a jeho pravidelné automatické navyšování – výhoda státního zaměstnavatele, u kterého Vám nehrozí, že...
Obec, region: Mohelnice | Olomoucký kraj
Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje
Pracovník ostrahy - Juta Olomouc - Pouze invalidní důchodci
Hledáme zaměstnance z řad invalidních důchodců. Nabízíme zázemí silné a stabilní společnosti, solidní jednání. Smlouva na HPP na dobu neurčitou, příplatky dle aktuálně...
Obec, region: Olomouc | Olomoucký kraj
M Security and Cleaning s.r.o.
Elektromontér, Hranice
Mzda: 225 Kč/hod Možnost ubytování Příspěvek na ubytování 3000 Kč
Obec, region: Hranice | Olomoucký kraj
PRAGMA personální agentura s.r.o.

Pracoviště a kontakty

Firma:
Mazlum Karayigit
Kontakt:
Mazlum Karayigit | 608965058

Další informace

Poslední změna:
4.4.2024
Info:
Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.
Provozovatel webu nabidka-prace-online.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.