Vyhledejte lokalitu:
mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst
vyber lokalitu   vyber obor

Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz
Nabídky práce » » 1919191869190

Vedoucí oddělení marketingu a reklamních předmětů (OZP)

nabídka práce

Informace o místě

Poznámka k místu:
1. kontakt e-mailem: kariera@scenario.cz

Vedoucí oddělení marketingu a reklamních předmětů

Máte zkušenosti s řízením kolektivu?
Baví Vás marketing?
Jste komunikativní a cílevědomý, se zkušenostmi v oblasti managementu?

Společnost Scenario s.r.o. se řadí k TOP společnostem na trhu v oblasti informačních technologií s přibližně 40ti zaměstnanci. Svými produkty a službami pokrývá území celé ČR a slaví 10 let svého působení. Právě nyní rozšiřujeme obchodní tým o další kolegy.
Zákazníci jsou výhradně komerční firmy, státní správa a samospráva.

Náplň práce:
- vedení malého kolektivu obchodních a produktových manažerů
- vedení vlastní obchodní nebo produktové agendy

Požadujeme:
- aktivní přístup ke svěřeným úkolům
- komunikativnost a velmi dobré vyjadřovací schopnosti
- zkušenost s obchodem nebo znalosti trhu marketingu a reklamních předmětů

Co nabízíme?:
- Zajímavý plat a bonusy/provize na základě motivační složky
- Vstřícný kolektiv kolegů se smyslem pro humor
- Práci na hlavní pracovní poměr
- Flexibilní pracovní dobu
- Pracovní dny pondělí až pátek
- Volné víkendy a svátky
- Po nástupu zaškolení formou výukových materiálů (včetně video návodů) s podporou zkušených kolegů (Adaptační program)
- Pravidelná školení a možnost dalšího vzdělávání
- Mobil a PC či notebook i k soukromému použití
- Sick days
- Po zapracování možnost Home Office
- Firemní a týmové akce
- Výbornou italskou kávu
- Výborná dostupnost MHD a možnost parkování
- Úvak 30 - 40 hodin týdně

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na kariera@scenario.cz. Určitě Vás budeme kontaktovat.
Těší se Vás budoucí kolegové.

Společnost Scenario s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost Scenario s.r.o., zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.
Požadavky:
Nabídka:

Vlastnosti volného místa

Minimální vzdělání:
USV
Plat:
20000 - 40000 Kč