Dělník, dělnice v pekárně

*KO: Římanová Irena, životopis zašlete na e-mail: saldo@slezska-pekarna.cz, tel.: 553 760 912 - volat od 6:30 do 13:30 hod.

Práce na odpoledních a nočních směnách. Za práci nad rámec pracovních povinností udělení prémií. Praxe v oboru výhodou. Osoby bez praxe zaučíme.

Náplň práce:
- tvarování, sázení a odběr pekařských výrobků
- obsluha pekárenských strojů
Požadavky:

Vlastnosti volného místa

Plat:
19000 Kč

Nevybrali jste si? Vyberte si z další nabídky práce

Pracovník/ice úklidu - mytí oken
Obec, region: Moravskoslezský kraj
Workado, s.r.o.
Servisní mechanik / automechanik
Mzdové ohodnocení odpovídající dané pozici Garantovaná mzda po dobu prvních 6 měsíců zaučení 13. plat Výkonnostní bonusy Bonusy efektivity 25 dní dovolené Příspěvek na...
Obec, region: Ostrava | Moravskoslezský kraj
Etimos Human s.r.o.
Operátor výroby - zálohy, bonusy, stravenky
- nástupní mzdu až 24 000 Kč - průměrnou mzdu až 27 000 Kč - nástupní bonus až 12 000 Kč - 13. a 14. plat - 25 dnů dovolené - pracovní smlouvu na plný úvazek - mimořádné...
Senior HR konzultant
* přátelský kolektiv a tým lidí, kteří svoji práci milují * zázemí úspěšné personální společnosti s dlouholetou tradicí * zajímavé finanční ohodnocení a navazující systém...
Hofmann Wizard s.r.o.\nImport
Gi Group Czech Republic, s.r.o

Firma:
Zemědělské družstvo "Agroholding" se sídlem v Bernarticích
Kontakt:
Irena Římanová | 730 514 725 | saldo@slezska-pekarna.cz

Poslední změna:
11.4.2024