Čalouník/čalounice

Náplň práce : zakázková výroba šití z textilu, kůže a koženky : potahy a matrace do aut, zakázková výroba polstrů do lodí a na zahradní nábytek, krycí plachty na lodě a čluny , výměna čalounění u nábytku, sedadel a pod.
Požadovaná praxe: obsluha šicích strojů

JOBMATCH
Požadavky:

Vlastnosti volného místa

Plat:
175 - 195 Kč

Nevybrali jste si? Vyberte si z další nabídky práce

Obsluha ohraňovacího lisu a laseru od 250 Kč/hod čistého
Zajímavé pracovní uplatnění ve stabilní a perspektivní společnosti v Plzni Práce v příjemném kolektivu Třísměnný provoz Možnost přesčasů 5 týdnů dovolené Zálohy po odpracování...
Obec, region: Plzeň | Plzeňský kraj
Alfa JOB CZ s.r.o.
Provozovatel prodejny tabáku - Franšízant - Plzeň
TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o.
Elektromechanik od 240 Kč/hod čistého
• Zajímavé pracovní uplatnění ve stabilní a perspektivní české společnosti v Plzni • Práce v příjemném kolektivu • Dvousměnný provoz • Možnost přesčasů • ...
Montáž kabelových svazků
* 123.50 Kč/hod * bonus až 3 500 Kč/měs. * bonus za docházku 1 100 Kč/měs. * senior bonus 1 750 Kč * stravenkový paušál 80 Kč/den * týdenní zálohy * vánoční bonus 4 000...
Obec, region: Ostrov u Stříbra | Plzeňský kraj
Hofmann Wizard s.r.o.\nImport
Nákupčí
- 5 týdnů dovolené - závodní stravování/stravenky - příspěvek na penzijní připojištění - vzdělávací kurzy, školení - volnočasové benefity - bonusy
Obec, region: Plzeňský kraj
Orienta Czech Plzeň

Firma:
Ing. David Štych
Kontakt:
Dáša Štychová | 725 304 997 | objednavky@nejenkuze.cz

Poslední změna:
13.4.2024