Dělník / předák údržby a oprav majetku

Poznámka k místu:
1. kontakt E-MAILEM: personalni@tsoj.cz
Požadavky: SOU technického zaměření (strojní, elektro, stavební, dřevozpracující); řidičské oprávnění sk. B - aktivní řidič a sk. E, T, C výhodou; svářečský průkaz el. oblouk, popř. CO2; zkušenost s dřevoobráběcími stroji ( pokosová, formátovací, pásová, kotoučová pila); nutná předchozí zkušenost na pozici související s údržbou; bezúhonnost,samostatnost, spolehlivost a ochota učit se novým věcem; manuální zručnost, logické a technické myšlení a všeobecný přehled v rámci údržby; odpovědnost, komunikativnost, aktivní přístup

Výhodou:
- zkušenost s vedením kolektivu
- el. vyhláška 50

Hlavní náplň práce: provádění oprav, údržby a servisní práce na majetku.

Nabízíme:
5 týdnů dovolené, stravenky, benefity FKSP - životní a penzijní připojištění a příspěvek na volnočasové aktivity, nástupní plat je určen platovou tabulkou zaměstnanců veřejného sektoru (21 750 - 30 000 Kč dle vzdělání a délky započitatelné praxe) + osobní ohodnocení po zapracování v rozmezí 1 000 Kč až 7 000 Kč + čtvrtletní odměny + příplatek za vedení

Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ).

Nástup IHNED
Požadavky:
Zkoušky svařování, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vlastnosti volného místa

Plat:
21750 - 30000 Kč