Vyhledejte lokalitu:
mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst
vyber lokalitu   vyber obor

Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz
Nabídky práce » » 1919191887992

Mistr/ová - vedoucí směny - OZP

nabídka práce

Informace o místě

Poznámka k místu:
Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.

pracoviště Bystřice pod Hostýnem
- Náplň práce: vedení kolektivu cca 40-50 OZP zaměstnanců, dohled nad dělníky na dílně, plánování výroby, zadávání práce výrobním parťákům, pravidelná kontrola kvality a zadávání dat do výrobního systému
- Požadujeme: znalost práce na PC, organizační schopnosti, samostatnost, pečlivost
- Nabízíme: práci na zkrácený úvazek 6 hodin denně, sleva na firemní výrobky, každé 2 odpracované hodiny placená 10 minutová přestávka
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kourilova@helpsoul.cz.
Požadavky:
Práce s PC - základní dovednosti PC
Nabídka:

Vlastnosti volného místa

Plat:
17250 - 21750 Kč