Vyhledejte lokalitu:
mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst
vyber lokalitu   vyber obor

Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz
Nabídky práce » » 1919191888650

SOR dispečer/dispečerka

nabídka práce

Informace o místě

Poznámka k místu:
NABÍZÍME:
mzda od 33 000 Kč + příplatky dle kolektivní smlouvy
perspektivní zaměstnání a zázemí stabilní společnosti s mnohaletou tradicí
jízdní výhody pro zaměstnance a rodinné příslušníky
5 týdnů dovolené
příspěvek na stravování / 99 Kč za směnu /
příspěvek na penzijní spoření nebo životní pojištění
stabilizační a věrnostní odměny
osobní účet zaměstnance - můžete využít na sport, zdraví, dovolenou či kulturu
výhodné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky

POŽADUJEME:
vzdělání: ÚSO technického směru s maturitou
zkušenost s dispečerskou prací
výborná znalost práce na PC
řidičský průkaz skupiny B
dobrý zdravotní stav
samostatnost, dobré organizační schopnosti
flexibilita
reprezentativní vystupování
výborné komunikační schopnosti

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
obsluha dispečerského pracoviště
operativní řízení tramvajového a autobusového provozu
práce v nepřetržitém provozu ( 3 směny )

Termín nástupu: od 1. 6. 2024, popř. dle dohody

Přihlášky s profesním životopisem a telefonním kontaktem přijímá personalista DPMO, a.s.,
Koželužská 563/1, e-mail: vranova@dpmo.cz

Požadavky:
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Nabídka:

Vlastnosti volného místa

Plat:
33000 Kč