Vykonavatel/vykonavatelka soudního exekutora

Poznámka k místu:
Nástup možný ihned.
Životopis s motivačním dopisem zašlete na adresu: personalni@exekutor-ltm.cz

Soudní exekutor, JUDr. Ondřej Mareš, LL.M., EÚ Litoměřice, přijme vhodného uchazeče na pozici VYKONAVATEL SOUDNÍHO EXEKUTORA pro oblast Morava

Náplň práce: jedná se o práci v terénu, provádění místních šetření, komunikace s dlužníky.
Požadujeme: bydliště v Moravě /v okolí dálnice D1 na trase Brno - Olomouc/, středoškolské vzdělání, kvalifikovaná zkouška vykonavatele soudního exekutora výhodou, spolehlivost, samostatnost, vysoká komunikační schopnost, stresová odolnost, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B, znalost práce na PC.

Nabízíme: pružnou pracovní dobu, pracovní smlouvu na dobu určitou, jeden rok, poté pokračování v pracovním poměru, motivační finanční ohodnocení - fixní část mzdy a pohyblivá část mzdy, čtvrtletní odměny za odvedenou práci, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené.
Požadavky:
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vlastnosti volného místa

Minimální vzdělání:
USV
Plat:
35000 - 55000 Kč