Speciální pedagog

Poznámka k místu:
Náplň práce:
Na pozici speciální pedagog ambulantní/terénní práci s rodinou se zaměřením na speciálně pedagogické poradenství a diagnostiku včetně speciálně pedagogických nácviků. Dále pro obě pozice: spolupráce s institucemi a organizacemi zabývajícími se dětmi, vedení klientské dokumentace, výkaznictví apod.

Obsah přihlášky:
Strukturovaný životopis, motivační dopis zasílejte prosím e-mailem: domus@domus-cpr.cz

Vyhrazujeme si právo výběrové řízení v jakékoliv fázi ukončit. Osobní údaje poskytnuté zájemcem o zaměstnání budou uchovávány po dobu výběrového řízení, k tomuto zájemce poskytnutím svého životopisu a dalších osobních údajů poskytuje svůj souhlas.
Požadavky:
Jiné

Vlastnosti volného místa

Minimální vzdělání:
bakalářské
Plat:
31000 - 31000 Kč