Vyhledejte lokalitu:
mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst
vyber lokalitu   vyber obor

Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz
Nabídky práce » » 1919191891607

Lisař - Obsluha tlakového licího stroje + náborový příspěvek 25 tis. Kč

nabídka práce

Informace o místě

Poznámka k místu:
ALW INDUSTRY s.r.o. je česká společnost zabývající se výrobou hliníkových odlitků nejen pro automobilový průmysl.

LISAŘ – Obsluha tlakového licího stroje, + příplatky + náborový příspěvek 25.000 Kč

NÁPLŇ PRÁCE
• Obsluha automatického pracoviště tlakového licího stroje
• Kontrola kvality výrobků dle návodky
• Základní údržba stroje a pracoviště

OČEKÁVÁME:
• SOU nejlépe technické či elektro, popř. praxe ve výrobní společnosti výhodou/např. vstřikování plastů/
• Manuální zručnost
• ochota práce v nepřetržitém provozu 12 hod směny od 06:00 - 18:00, 18:00 - 06:00, krátký a dlouhý týden

Co nabízíme:
• Stabilní a perspektivní zaměstnání u české společnosti
• Náborový příspěvek 25.000 Kč
• Týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)
• Stravenky v hodnotě 130 Kč nebo závodní stravování
• Flexi pas v hodnotě 2000 Kč za odpracované období
• Čtvrtletní prémie
• Zvýhodněný firemní tarif T-mobile
• Odměna za doporučení nového kolegy 10.000 Kč

Kontakt:
U Panelárny 594/6C, Olomouc 779 00
Kontaktní osoba: Mgr. Markéta Jemelková
Tel: 587429106 Email: personalni@alw.cz

Pošlete nám svůj životopis. Těšíme se na Vás.
Požadavky:
Nabídka:

Vlastnosti volného místa

Plat:
27000 - 34500 Kč