Vyhledejte lokalitu:
mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst
vyber lokalitu   vyber obor

Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz
Nabídky práce » » 191919254338

Skladník/ce

nabídka práce

Informace o místě

Poznámka k místu:
Společnost: UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o.
Název pracovní pozice: Skladník
Místo výkonu práce: Partyzánská, Liberec
Útvar/oddělení: Logistika/sklad

Kdo jsme:
Světový lídr ve výrobě jedinečných technologických zařízení pro polovodičový průmysl.

Co nabízíme:
- Nepřetržitý provoz (PO-NE). Krátký/dlouhý týden, denní směny 12 hodin.
-Profesní vzdělávací programy, školení.
-Práce v čistém prostředí.
-Atraktivní zaměstnanecké benefity (stravenky, bonusovou dovolenou,firemní akce, permanentní přenosné vstupenky).

Pracovní náplň skladníka
-Provádí a zajišťuje systémový i fyzický příjem a výdej materiálu dle dodacích listů v IS Helios.
-Vystavuje reklamace pro dodavatele.
-Přebírá a kontroluje materiál od dopravců.
-Provádí namátkové denní inventury skladu.
-Dodržuje BOZP a metodiku 6S.

Kvalifikační předpoklady pro nástup:
-Vzdělání: vyučen
Odborná praxe: zkušenosti z oboru logistiky/skladu
-IT dovednosti: uživatelsky PC (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), znalost IS HELIOS, SAP výhodou.
-Osobnostní předpoklady: komunikativní povaha, aktivní zájem učit se nové věci, schopnost práce v týmu, slušné a korektní vystupování, analytické myšlení, důslednost, zodpovědnost.
-VZV výhodou
-Řidičský průkaz ,,B“ podmínkou.
Možnost nástupu: ihned, dle dohody.
Požadavky:
Práce s PC - textový editor (Word)
Nabídka:

Vlastnosti volného místa

Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Plat:
23000 Kč

Pracoviště a kontakty

Firma:
UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o.
Pracoviště:
UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o.-002, Partyzánská 601/37, Liberec XI-Růžodol I, 460 01 Liberec 1
Kontakt:
Bc. Zuzana Novotná | +420 483 031 068 | znovotna@uct.com

Další informace

Poslední změna:
24.8.2019
Info:
Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.
Provozovatel webu nabidka-prace-online.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.

Pracovní portál nabídky práce online se Vám snaží nabízet denně aktualizované volná místa . Naše data korespondují s aktuální nabídkou úřadu práce . Není tedy pro hledání nových nabídek práce nutné chodit na pracovní úřad, stačí si pouze naše stránky přidat k oblíbeným položkám, a každé ráno si prohlédnout nové pracovní místa úřadu práce . Zaujme-li vás některé místo, naleznete vždy na konci výpisu detailu kontaktní informace o práci.
Pro inzerenty
Data pro nabídka práce online poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí - MPSV a Dobraprace.cz. Data jsou aktualizována každý den. | © Nabídka práce online 2019 | Kontakt a ochrana osobních údajů