Vyhledejte lokalitu:
mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst
vyber lokalitu   vyber obor

Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz
Nabídky práce » » 191919548846

Výkonný ředitel pro marketing (Chief Marketing Officer)

nabídka práce

Informace o místě

Poznámka k místu:
Náplň práce:
Globální exekutivní role zodpovědná za definici a realizaci marketingové vize a strategie s cílem dosahovat celosvětových cílů společnosti (zvyšování podílu na trhu, rozšiřování trhu a generování poptávky a výnosů z prodeje); návrh a realizace marketingové automatizace na špičkové úrovni, která pozitivně ovlivní efektivitu prodeje a celosvětový růst tržeb; řízení a rozvoj vztah v oboru prostřednictvím komunikace s analytiky, investory, členy představenstva a partnery; vývoj a implementace marketingových řešení s pozitivním dopadem marketingových aktivit a investic na růst tržeb a pověst značky.
Požadavky: minimálně 10 let praxe ve vedení společnosti, SaaS / Tech Marketing, globální manažerská zkušenost s různorodými týmy napříč kontinenty a kulturami, pracovní zkušenost na trhu v USA, zkušenost s produktem cenotvorby, řízení změn, silné obchodní myšlení, plynulá angličtina (rodilý mluvčí), čeština.

Job desciption:
A global executive-level role being responsible for creation, definition & execution of the Marketing vision & strategy globally (that achieves company goals of increasing market share, market expansion, and demand and revenue generation for sales); design and deploy an industry leading marketing automation technology capability to create impact and efficiency for Sales and revenue growth globally; manage and grow industry relations by directly overseeing communications and reputation with analysts, investors, board members, and partners, Develop and deliver measurement and metrics for impact of marketing effort and investment on revenue creation and brand reputation.
Requirements: 10 Years in Marketing Leadership roles, SaaS / Tech Marketing, global managerial experience of diverse teams in different countries and cultures, working experience on US market, pricing experience, change management, strong business acumen, fluent English (native speaker), spoken Czech.

Zaměstnanecké výhody: Týden dovolené navíc (5 vacation days above Labour Code, stravenky (meal vouchers), Sick days, Cafeteria system.

Požadavky:
Nabídka:

Vlastnosti volného místa

Minimální vzdělání:
bakalářské
Plat:
55000 Kč

Pracoviště a kontakty

Firma:
Price f(x) s.r.o.
Kontakt:
Andrea Knická | 777 363 740 | andrea.knicka@pricefx.eu

Další informace

Poslední změna:
1.8.2020
Info:
Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.
Provozovatel webu nabidka-prace-online.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.

Pracovní portál nabídky práce online se Vám snaží nabízet denně aktualizované volná místa . Naše data korespondují s aktuální nabídkou úřadu práce . Není tedy pro hledání nových nabídek práce nutné chodit na pracovní úřad, stačí si pouze naše stránky přidat k oblíbeným položkám, a každé ráno si prohlédnout nové pracovní místa úřadu práce . Zaujme-li vás některé místo, naleznete vždy na konci výpisu detailu kontaktní informace o práci.
Pro inzerenty
Data pro nabídka práce online poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí - MPSV a Dobraprace.cz. Data jsou aktualizována každý den. | © Nabídka práce online 2020 | Kontakt a ochrana osobních údajů