Vyhledejte lokalitu:
mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst
vyber lokalitu   vyber obor

Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz
Nabídky práce » » 191919567441

Specialista eshop - zbraně

nabídka práce

Informace o místě

Poznámka k místu:
Do našeho týmu hledáme nového kolegu (Webmaster) který se postará o náš B2C / B2B eshop včetně vytváření grafických podkladů pro marketing a eshop.
SPOLEČNOST, PRO KTEROU JE POZICE OBSAZOVÁNA
Jsme přední prodejci v oblasti loveckých potřeb v ČR. Zastupujeme několik světových výrobců z oblasti nočního vidění, termovizních přístrojů, zbraní a oblečení. V nabídce máme mnoho Top světových výrobců jako jsou ATN, Pulsar, Swarovski, Meopta, Beretta, Browning, Fjall Raven, Blaser, Deerhunter, Seeland. Na trhu máme více jak 20 let zkušeností a přinášíme nové trendy/technologie na český trh.
Rádi u nás uvítáme schopné a pozitivní lidi, kteří jsou na stejné vlně jako my a kteří mají chuť se dále rozvíjet a posouvat věci dál.
NÁPLŇ PRÁCE,PRAVOMOCI A ZODPOVĚDNOSTI
Hledání cest ke zvýšení úspěšnosti marketingových kampaní
Tvorby marketingových materiálů
Sledování trendů ve světě e-commerce a marketingu
Tvorba obsahu webové stránky
Sledování trendů, top sellers a monitoring konkurence
- Příprava a realizace reklamních kampaní na sociálních sítích a e-mailových marketingových kampaní
- správa propagace na Google a seznam
- Příprava bannerů na shop a správa funkčnosti eshopů na platformě Shoptet
- vyhodnocení úspěšnosti jednotlivých propagačních kanálů
- základy SEO optimalizace a HTML
- znalost práce s IS Pohoda
- schopnost pracovat samostatně
- znalost programů Photoshop, Ilustrator, Excel,
- znalost angličtiny
Další činnosti:
správa heureka, mergado, collabim, sklik, firmy, google /firmy/analytics/ads, facebook, instagram,mailchimp
výroba manuálů, podkladů pro tisk,
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY, BENEFITY:
Atraktivní zaměstnanecké slevy na nákup zboží/služeb z naší nabídky
Motivující platové ohodnocení dle dosažených výsledků
Zajímavé a dynamické zaměstnání
Možnost učit se novým věcem
Příjemné pracovní prostředí
Stravenky
Možnost občasné práce z domova
až 5 týdnů dovolené
Testování nových technologií a produktů
JAKÉ ZNALOSTI A DOVEDNOSTI BYSTE MĚLI MÍT?
Monitoring a využívání novodobych trendů k posílení značky
Aktivní orientace v analyticky?ch nástrojích, problematice SEO, online marketingu a e-commerce
Analytické schopnosti, samostatnost, kreativita, zodpovědnost
Dobrou znalost ČJ a pravopisu
Komunikativnost a dobré vyjadřovací schopnosti (zejména v psaném projevu)
Týmový hráč
Znalost anglického jazyka
Grafické nadání (Photoshop, Corel)
Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním :SŠ vzděláním, Nástavbové/vyšší odborné vzdělání, Vysokoškolské vzdělání
Nástup možný ihned.
Životopis a motivační dopis zasílejte na e-mail fsubrt@subrt.cz Váš životopis bude v následujících 5 pracovních dnech posouzen odpovědným pracovníkem. Jestliže se Vaše kvalifikační předpoklady budou shodovat s našimi potřebami, budeme Vás kontaktovat.
Požadavky:
Nabídka:

Vlastnosti volného místa

Plat:
25000 - 35000 Kč