Vyhledejte lokalitu:
mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst
vyber lokalitu   vyber obor

Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz
Nabídky práce » » 191919826910

Referent/ka příjmu

nabídka práce

Informace o místě

Poznámka k místu:
Pracoviště: Čejč 276, 696 14. Věděli jste, že každé čtvrté nově vyrobené auto na světě má brzdové čepy z Čejče? Naše místní továrna o 200 zaměstnancích zvládá uspokojit čtvrtinu celosvětové potřeby brzdových vodicích čepů. Za našim úspěchem stojí jak šikovní lidé z blízkého okolí, tak silné zázemí mateřské společnosti z Francie. Aktuálně hledáme posilu na oddělení logistiky - referenta příjmu.
Co budete dělat?
- Vykládka/nakládka zboží, kontrola stavu vs. dokumentace
- Vystavování a archivace příslušné dokumentace, odpovědnost za správnost
- Evidence pohybu zboží v ERP systému (K2)
- Starost o sklad provozních kapalin - olejů
Co je k tomu potřeba?
- provést bezpečně nakládku/vykládku zboží pomocí VZV (platný průkaz není nutnost, samotná dovednost ano)
- zkušenosti s prací ve skladu výhodou
- uživatelská znalost práce s MS Office nutnost
- znalost práce v ERP systému (K2) výhodou
- pečlivost, organizační schopnosti a odolnost vůči stresu
- trestní bezúhonnost (kontrola výpisu z TR)
Co nabízíme?
- různorodou a odpovědnou práci, která je na pomezí mezi administrativou a výrobním provozem
- individuální nabídku mzdy dle zkušeností kandidáta
- roční valorizaci mzdy
- týden dovolené navíc
- podnikovou kantýnu, stravenky v hodnotě 80,-Kč/den
- další benefity
Stravenky 80,-Kč; 25 dní dovolené, firemní stravování - výběr ze 7 jídel. Kontakt na e-mail: lenka.stehlikova@lisi-automotive.com.
Požadavky:
Práce s PC
Nabídka:

Vlastnosti volného místa

Plat:
24500 Kč

Pracoviště a kontakty

Firma:
LISI AUTOMOTIVE FORM a.s.
Kontakt:
Lenka Stehlíková | 518 361 158-60 | Lenka.stehlikova@lisi-automotive.com

Další informace

Poslední změna:
21.2.2021
Info:
Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.
Provozovatel webu nabidka-prace-online.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.

Pracovní portál nabídky práce online se Vám snaží nabízet denně aktualizované volná místa . Naše data korespondují s aktuální nabídkou úřadu práce . Není tedy pro hledání nových nabídek práce nutné chodit na pracovní úřad, stačí si pouze naše stránky přidat k oblíbeným položkám, a každé ráno si prohlédnout nové pracovní místa úřadu práce . Zaujme-li vás některé místo, naleznete vždy na konci výpisu detailu kontaktní informace o práci.
Pro inzerenty
Data pro nabídka práce online poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí - MPSV a Dobraprace.cz. Data jsou aktualizována každý den. | © Nabídka práce online 2021 | Kontakt a ochrana osobních údajů