Vyhledejte lokalitu:
mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst
vyber lokalitu   vyber obor

Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz
Nabídky práce » » 191919864023

Sociální pracovník- pracovnice

nabídka práce

Informace o místě

Poznámka k místu:
MAJÁK- Centrum náhradní rodinné péče
(podpora a doprovázení pěstounských rodin)
hledá do svého týmu sociálního pracovníka
Náplň práce
- poskytování podpory, poradenství a odborné pomoci pěstounským rodinám
- vedení spisové dokumentace a další administrativní činnost
- spolupráce a jednání s návaznými službami a institucemi (OSPOD, KÚ, Diecézní charita HK)
- revize a aktualizace standardů, metodik a směrnic
- pravidelné supervize a intervize, porady
- aktivní účast na akcích pro pěstounské rodiny i veřejnost
Požadujeme
- VŠ nebo VOŠ vzdělání zaměřené na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku
- způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost
- dobré komunikační schopnosti, dovednost řešení konfliktů, empatii
- předpoklady k samostatné i týmové práci
- odpovědnost a profesionalitu, ochotu učit se novým věcem a dále se vzdělávat v oboru
- dobrou uživatelskou znalost práce na PC
- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
Výhodou: praxe v oboru
Nabízíme
- zaměstnání na plný úvazek
- platové podmínky - 24 500.00 Kč
- flexibilní pracovní dobu včetně sick days nebo home office, 25 dnů dovolené, příspěvky na rekreaci, stravenky, ošatné
- společensky potřebnou a smysluplnou práci, možnost uplatňovat a rozvíjet vlastní nápady
- profesní podporu (supervizi, metodickou pomoc, intervizi v rámci organizace i diecéze)
- další profesní i osobnostní vzdělávání
Místo výkonu práce: Trutnovsko, Jičínsko a okolní obce
Termín nástupu: nástup možný ihned nebo dle dohody a možností.
Pro přihlášení do výběrového řízení zašlete prosím strukturovaný životopis a motivační dopis
nejpozději do 30.4.2021 na e-mail : michaela.chlapkova@tu.hk.caritas.cz
Telefonický kontakt Bc. Michaela Chlápková: 734 680 204, 739 327 570

Požadavky:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Nabídka:

Vlastnosti volného místa

Plat:
24500 Kč

Pracoviště a kontakty

Firma:
Oblastní charita Trutnov
Kontakt:
Michaela Chlápková | 734680204, 739327570 | michaela.chlapkova@tu.hk.caritas.cz

Další informace

Poslední změna:
8.4.2021
Info:
Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.
Provozovatel webu nabidka-prace-online.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.

Pracovní portál nabídky práce online se Vám snaží nabízet denně aktualizované volná místa . Naše data korespondují s aktuální nabídkou úřadu práce . Není tedy pro hledání nových nabídek práce nutné chodit na pracovní úřad, stačí si pouze naše stránky přidat k oblíbeným položkám, a každé ráno si prohlédnout nové pracovní místa úřadu práce . Zaujme-li vás některé místo, naleznete vždy na konci výpisu detailu kontaktní informace o práci.
Pro inzerenty
Data pro nabídka práce online poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí - MPSV a Dobraprace.cz. Data jsou aktualizována každý den. | © Nabídka práce online 2021 | Kontakt a ochrana osobních údajů