Vyhledejte lokalitu:
mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst       
vyber lokalitu   vyber obor
 
Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz
Nabídky práce » » 1919191866256

Lešenáři

nabídka práce

Informace o místě

Poznámka k místu:
Náplň práce: montáže, demontáže lešení a stavebních výtahů (praxe výhodou, zkušené uvítáme, nezkušené zaučíme).
Požadavky:
Dobrý zdravotní a fyzický stav. Nutná spolehlivost, zodpovědnost, samostatné rozhodování a kladný vztah k práci.
Po zaškolení zajistíme lešenářský průkaz.
Pracovní doba 7:00 - 15:30.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (08:00 - 14:00).
Požadavky:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)
Nabídka:

Vlastnosti volného místa

Plat:
30000 - 37500 Kč

Nevybrali jste si? Vyberte si z další nabídky práce

Brigáda - jednosměnný provoz vhodné i pro absolventy! (m/ž)
- Jednosměnný provoz - pouze denní směny - Dlouhodobá brigáda na DPČ - Odborné zaškolení a vedení v začátku, individuální přístup - Po zapracování mzdový růst - Přátelská...
Obec, region: Pardubice | Pardubický kraj
Manuvia Pardubice
Hledáme nové posily na brigádu do skladu pouze na ranní směny!
- Jednosměnný provoz - pouze denní směny - Dlouhodobá brigáda na DPČ - Odborné zaškolení a vedení v začátku, individuální přístup - Po zapracování mzdový růst - Přátelská...
Obec, region: Pardubice | Pardubický kraj
Manuvia Pardubice
Doplňování zboží v Poličce - nástup ihned - 153Kč/hod.
• nástup možný IHNED • pravidelná, dlouhodobá brigáda • možnost záloh • mzda 153 Kč/hod. • volba směn - 06:00-14:00, 13:00-21:00
Obec, region: Polička | Pardubický kraj
ABZAKOVO spol.s.r.o.\nHradec Králové
Úklidový pracovník
úklid prodejny
Obec, region: Vysoké Mýto | Pardubický kraj
RPM Service s.r.o.
Úklidový pracovník/ce, Choceň - výrobní prostory
Pracovní doba PO - SO Mzda 135 Kč za hodinu Pracovní oblečení Férový přístup nadřízených Práce na DPP
Obec, region: Choceň | Pardubický kraj
ATALIAN CZ s.r.o.

Pracoviště a kontakty

Firma:
MONTYS CZ s.r.o.
Kontakt:
Roman Komínek | 725 433 433 | personalni@montys.cz

Další informace

Poslední změna:
7.4.2024
Info:
Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.
Provozovatel webu nabidka-prace-online.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.

Další podobné nabídky práce

Úklidový pracovník
Pracovní doba PO - SO Mzda 135 Kč za hodinu Pracovní oblečení Férový přístup nadřízených Práce na DPP
Obec, region: Svitavy | Pardubický kraj
RPM Service s.r.o.
Pokladní v supermarketu - Polička - nástup ihned - 153 Kč/hod.
Pracovní doba PO - SO Mzda 135 Kč za hodinu Pracovní oblečení Férový přístup nadřízených Práce na DPP
Obec, region: Polička | Pardubický kraj
ABZAKOVO spol.s.r.o.\nHradec Králové
Uklidový pracovník
Pracovní doba PO - SO Mzda 135 Kč za hodinu Pracovní oblečení Férový přístup nadřízených Práce na DPP
Obec, region: Ústí nad Orlicí | Pardubický kraj
RPM Service s.r.o.
Příprava zboží do objednávek na DPČ jen ranní směna! (m/ž)
Pracovní doba PO - SO Mzda 135 Kč za hodinu Pracovní oblečení Férový přístup nadřízených Práce na DPP
Obec, region: Pardubice | Pardubický kraj
Manuvia Pardubice
Práce ve skladu různeho zboží na DPČ (m,ž) | Jen ranní směna!
Pracovní doba PO - SO Mzda 135 Kč za hodinu Pracovní oblečení Férový přístup nadřízených Práce na DPP
Obec, region: Pardubice | Pardubický kraj
Manuvia - centrální nábor Ostrava


Pracovní portál nabídky práce online se Vám snaží nabízet denně aktualizované volná místa . Naše data korespondují s aktuální nabídkou úřadu práce . Není tedy pro hledání nových nabídek práce nutné chodit na pracovní úřad, stačí si pouze naše stránky přidat k oblíbeným položkám, a každé ráno si prohlédnout nové pracovní místa úřadu práce . Zaujme-li vás některé místo, naleznete vždy na konci výpisu detailu kontaktní informace o práci.
Tisk
Pro inzerenty
Data pro nabídka práce online poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí - MPSV a Dobraprace.cz. Data jsou aktualizována každý den. | © Nabídka práce online 2024 | Kontakt a ochrana osobních údajů

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu nabidka-prace-online.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souboru cookie. Další informace