Manažer/ka směny rozvozové pizzy

Poznámka k místu:
Nástup možný IHNED.
Náplň práce.
- přijímání objednávek telefonicky/e-mailem/osobně
- zpracování objednávek směrem k zákazníkovi
- inventury zboží a příprava objednávek
- organizace práce v rámci směny
- práce na směně
Požadujeme:
- zkušenosti z maloobchodu nebo gastronomie
- velmi dobré komunikační vlastnosti
- dobrá znalost Pardubic
- vysokou orientaci na zákazníka
- flexibilitu v ochotě učit se novým věcem a v dostupnosti na směny
Nabízíme:
- kvalitní zaučení a kariérní růst
- moderní zázemí a vybavení
- motivující finanční ohodnocení na základě dosažených cílů
- týmovou pracovní atmosféru a férové prostředí
- flexibilní pracovní dobu - směnný provoz
- pravidelné vyplácení mzdy
V případě, že máte chuť pracovat v našem týmu a na své kariéře, zašlete prosím životopis.
První kontakt e-mailem (info@pizzzza.cz).
Požadavky:
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vlastnosti volného místa

Plat:
35000 - 45000 Kč